0

دانلود آلبوم خاطرت می ماند از ملیحه سعیدی

آلبوم خاطرت می ماند از ملیحه سعیدی

آلبوم خاطرت می ماند اثری است بی کلام از ملیحه سعیدی که به صورت رسمی در اسفند ۱۳۸۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی خاطرت می ماند اثری از ملیحه سعیدی است. این آلبوم، شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. تنظیم این اثر بر اساس برداشت آزاد از آثار ماندگار موسیقی صورت پذیرفته است. قیمت این آلبوم، ۳۳,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم خاطرت می ماند

خاطرت می ماند نام اثری است که توسط ملیحه سعیدی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱Feelings
۲Love Is Blue
۳I Started A Joke
۴Johnny Guitar
۵Yesterday
۶Adaggio
۷Green Leaves Of Summer
۸Oh Maria
۹Nights In White Satin
۱۰O Sole Mio
  • گیتار کلاسیک، گیتار الکتریک: ویلیام نیری
  • درام، پرکاشن: بهنام شهرکی
  • ماندولین: بهرام کیوان
  • سینتی سایزر، کیبورد: فراز تعالی
  • میکس و مسترینگ: بهنام شهرکی، بابک شهرکی
آلبوم خاطرت می ماند از ملیحه سعیدی
آلبوم خاطرت می ماند از ملیحه سعیدی

بیوگرافی ملیحه سعیدی

ملیحه سعیدی در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۲۷ در شهر تهران متولد شد. موسیقی را از کودکی در خانواده‌ای اهل هنر آغاز کرد. در زمان ریاست حسین دهلوی از هنرستان موسیقی ملی در رشته ویولن کلاسیک و ایرانی فارغ‌التحصیل شد. نواختن سازهای ویولن آلتو، قیچک، تمبک، پیانو و قانون را ضمن تحصیل در هنرستان و دانشگاه فرا گرفت. وی قانون را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب کرد و نزد مهدی مفتاح در هنرستان آموخت.

او در سال ۱۳۴۷ تدریس قانون را در هنرستان موسیقی ملی آغاز کرد و در سال ۱۳۵۵ از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته موسیقی با ساز تخصصی قانون فارغ التحصیل شد. ملیحه سعیدی در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی ملی از محضر اساتیدی چون: داریوش صفوت، نورعلی برومند، محمود حکیمی، یوسف فروتن و سعید هرمزی بهره جست. وی ظرایف موسیقی ایرانی را از اساتید مجرب فرا گرفت و آن‌ها را با ساز قانون انطباق داد.

بیوگرافی ملیحه سعیدی
بیوگرافی ملیحه سعیدی
آثار ملیحه سعیدی
ملیحه سعیدی
آلبوم خاطرت می ماند از ملیحه سعیدی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *