0

دانلود آلبوم خوابم نمی برد از مسعود ارزانلو

آلبوم خوابم نمی برد از مسعود ارزانلو

آلبوم خوابم نمی برد اثری است بی کلام با تنبور نوازی مسعود ارزانلو که به صورت رسمی در خرداد ۱۳۹۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی خوابم نمی برد اثری از مسعود ارزانلو است. این آلبوم شامل ۳ عدد قطعه موسیقی در سبک فولکلور را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۳,۰۰۰ تومان است.

آلبوم خوابم نمی‌برد اثر جدید این هنرمند، شامل قطعات بداهه‌نوازی تنبور است. این آلبوم در سبک تک‌نوازی و دونوازی و شامل سه قطعه است. در قطعه «بی محابا» حمید قنبری طراحی و نوازندگی سازهای کوبه‌ای را بر عهده داشته است. حسن خدایی نیا در استودیو پاییز آلبوم «خوابم نمی برد» را ضبط، میکس و مسترینگ کرده و مجید کاشانی مدیر هنری و طراح گرافیک آن بوده است.

در کاور این آلبوم آمده است:

“مگر می‌شود دلارام دید و دل، آرام داشت؟ مجنون شد و قصه‌ی لیلی نگفت؟ جانت در کشاکش حزن و خروش و قبض و بسط پاره‌پاره می‌شود. خواب، کیمیایی می‌شود و نفس به شماره می‌افتد… زخمه می‌زنی تا روایت کنی شیدایی و دلتنگی را. بی‌محابا زخمه می‌زنی تا قلبت کمی آرام گیرد. شاید قلبی… قصه‌ام را بشنود…”

آلبوم خوابم نمی برد از مسعود ارزانلو

آهنگ های آلبوم خوابم نمی برد

خوابم نمی برد نام اثری است که توسط مسعود ارزانلو منتشر شده است. این آلبوم شامل ۳ قطعه موسیقی بی‌کلام در سبک فولکلور منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه ساز آوا نشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱خوابم نمی برد۱۷:۲۴
۲نگاهم می کند۱۵:۵۵
۳بی محابا۱۱:۱۵
آلبوم خوابم نمی برد از مسعود ارزانلو
آلبوم خوابم نمی برد از مسعود ارزانلو

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *