0

معرفی پروتکل ماوریک Maverick Protocol (MAV)

پروتکل ماوریک maverick-protocol

پروتکل ماوریک Maverick Protocol یک ارائه دهنده زیرساخت DeFi است که بر افزایش کارایی صنعت ایجاد شده که توسط Maverick AMM طراحی شده است. Maverick توسط Founders Fund ،Pantera Capital ،Coinbase Ventures Binance Labs ،Circle Ventures ،Gemini حمایت می‌شود.

Maverick Protocol زیرساخت جدیدی را برای تامین مالی غیرمتمرکز ارائه می‌دهد که برای تسهیل نقدشوندگی‌ترین بازارها برای معامله‌گران، ارائه دهندگان نقدینگی، خزانه داری DAO و توسعه دهندگان ساخته شده است که توسط یک بازارساز انقلابی توزیع خودکار (AMM) طراحی شده است.

ویژگی‌های Maverick AMM:

  • توزیع‌های LP سفارشی – LPها دیگر مجبور نیستند نقدینگی خود را در یک محدوده قیمتی یکسان قرار دهند
  • نگهداری کم LP – ترکیب خودکار کارمزد نقدینگی متمرکز
  • افزایش بهره‌وری سرمایه – LPها می‌توانند قرارداد هوشمند Maverick AMM را به طور خودکار توزیع نقدینگی خود را برای ردیابی قیمت تغییر دهند تا توزیع آنها بیشتر در محدوده باشد.

پروتکل ماوریک توسط تیم امنیت بلاکچین سرتیک Certik بازبینی شده است. ماوریک بر روی استاندارد ERC-20 شبکه اتریوم ایجاد شده است. در زمان نگارش این مطلب ماوریک با قیمت 0.۲۹ دلار در رتبه ۲۹۷ ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این پروتکل را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

Maverick با کمک به کاربران برای قرار دادن نقدینگی خود در جایی که می‌تواند بیشترین کار را انجام دهد، ناکارآمدی را از DeFi حذف می‌کند. در 3 فاز ساخته شده است:

  1. بهره‌وری سرمایه: اولین AMM توزیع پویا را راه اندازی کرد.
  2. بهره‌وری انگیزه نقدینگی: ابزار شکل‌دهی نقدینگی
  3. Voting Escrow :ve-Model و طراحی فراپروتکل

تیم ماوریک

تیم توسعه Maverick متخصصان خلاق در فضای ارزهای دیجیتال را گرد هم می‌آورد. بین آنها، زیرساخت‌های اصلی بسیاری برای ارزهای دیجیتال ساخته‌اند: swap aggregator ،Ethereum layer2، بلاکچین عمومی PoS ،DEX، شبکه‌های ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، وام‌دهی کریپتو، کارت بدهی ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری کمی دارایی دیجیتال. اعضا و مشاوران این تیم در شرکت‌های پیشرو مانند Metamask ،BitTorrent ،Abra ،TrueFi ،Paxful و LedgerPrime کار کرده‌اند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *