0

دانلود آلبوم باده پنهان از مازیار محمدی

آلبوم باده پنهان از مازیار محمدی
بازدید 441

آلبوم باده پنهان اثری است با آهنگسازی مازیار محمدی که به صورت رسمی در دی ۱۴۰۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی باده پنهان اثری از مازیار محمدی است. این آلبوم شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک تجربی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم باده پنهان

باده پنهان نام اثری است که توسط مازیار محمدی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است که در سبک تجربی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱دوگاه
۲شوق افزا
۳نغمه کوردی
۴پرده راز
۵سه گاه
۶کرانه دشت
۷مقام وصال
۸ابومسلم خراسانی
آلبوم باده پنهان از مازیار محمدی

نوازندگان و دست اندرکاران آلبوم باده پنهان

علاوه بر مازیار محمدی، اشخاص دیگری نیز در پدید آمدن این آلبوم نقش داشته‌اند. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری موسیقی نغمه پردازان منتشر و عرضه شده است.

  • آهنگساز، بربت: مازیار محمدی
  • تنبک: افشین مردانی
  • بندیر: امین دادوری
آلبوم باده پنهان از مازیار محمدی

بیوگرافی مازیار محمدی

در نوجوانی موسیقی را با یادگیری گیتار فلامنکو آغاز کرد. وی پس از آشنایی با تاریخ و عرفان ایرانی به موسیقی ایرانی نیز علاقه‌مند گردید و به آموختن سه تار پرداخت و ردیف موسیقی ایرانی را در محضر استاد مجید کیانی آموخت.

یادگیری ساز بربت (عود) نزد استاد حسین بهروزی نیا و همچنین آشنایی با موسیقی کهن ایران نزد استاد علی بیانی موجب ایجاد حس کنجکاوی در یافتن ریشه‌های مشترک میان موسیقی ایران، ترکیه و کشورهای عربی گشته که نتیجه آن نگارش کتاب هفتگاه موسیقی ایران بوده است.

بیوگرافی مازیار محمدی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *