0

دانلود آلبوم زمزمه عشق از مازیار شاهی و حمید قنبری

آلبوم زمزمه عشق از مازیار شاهی و حمید قنبری

آلبوم زمزمه عشق اثری است بی کلام با آهنگسازی و نوازندگی تار و سه تار توسط مازیار شاهی و نوازندگی تمبک و بندیر توسط حمید قنبری که به صورت رسمی در بهمن ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی زمزمه عشق اثری از حمید قنبری و مازیار شاهی است. این آلبوم، شامل ۱۲ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم زمزمه عشق

زمزمه عشق نام اثری است که توسط حمید قنبری و مازیار شاهی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱رهگذر
۲نیاز
۳بداهه
۴پرنگ
۵بداهه
۶شوق
۷ژخ
۸بداهه، بیات اصفهان
۹قصه عشق
۱۰ورود به نوا
۱۱ولوله
۱۲رقص مجنون
آلبوم زمزمه عشق از مازیار شاهی و حمید قنبری
آلبوم زمزمه عشق از مازیار شاهی و حمید قنبری

بیوگرافی مازیار شاهی

مازیار شاهی (متولد بهمن ۱۳۶۰) آهنگساز و نوازنده تار اهل مشهد است. وی جوان‌ترین نوازنده‌ای است که عضو هر دو گروه معروف موسیقی ایران عارف و شیدا بوده است.

از سال ۱۳۶۹ تار نواخت و سپس جهت آموختنِ بیشتر موسیقی به نزد استادانی چون فرهاد فخرالدینی، محمدرضا لطفی، محمدعلی کیانی نژاد و یعقوب صحاف رفت. وی در سال ۱۳۸۳ به دعوت پرویز مشکاتیان به گروه عارف پیوست و در کنسرتِ بزرگِ گروه عارف که پس ۱۳ سال با ترکیب قدیمی و اصلی خود و با خوانندگی شهرام ناظری و حضور برادرانِ کامکار در تالار وزارت کشور به صحنه رفت، جوان‌ترین عضوِ گروه بود. در سال ۱۳۸۵ نیز به دعوت محمدرضا لطفی به عضویت گروه شیدا درآمد و در تمام آثار منتشر شده محمدرضا لطفی پس از بازگشت به ایران، نواخته‌است و نیز معاونِ هنری محمدرضا لطفی در گروه همنوازانِ شیدا بود.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *