0

دانلود آلبوم پرواز در بیکران از هومان رومی و حمید قنبری

آلبوم پرواز در بیکران از هومان رومی و حمید قنبری

آلبوم پرواز در بیکران اثری است بی کلام حاصل دونوازی کمانچه توسط هومان رومی و تنبک توسط حمید قنبری که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی پرواز در بیکران اثری مشترک از هومان رومی و حمید قنبری است. این آلبوم، شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

علی اکبر شکارچی در بروشور این آلبوم در خصوص این اثر اظهار داشته است:

“انتخاب دستگاه نوا که نسبت به سایر دستگاه های موسیقی ایرانی، اجراهای کمتری در آن صورت می گیرد از ویژگی های این اثر است. در این اثر از همه چشم گیرتر، ذوق و خلاقیت هومان رومی در ساخت و اجرای قطعات ضربی است که از نظر تکنیک اجرایی، ریتم و غنای ملودی بسیار تحسین برانگیزند. ساختار این اثر بر چیدمان ردیف میرزاعبداله منطبق است که گوشه های ردیف را به زیبایی بسط و گسترش داده‌اند و چیدمان قطعات ضربی هم به گونه‌ای است که بیان اندیشه در گوشه‌ها و کنتراست در ریتم را بسیار پر جاذبه و شوق برانگیز کرده است.”

آهنگ های آلبوم پرواز در بیکران

پرواز در بیکران نام اثری است که توسط هومان رومی (نوازنده کمانچه) و حمید قنبری (نوازنده تنبک) منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری راوی آذر کیمیا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱درآمد و گردانیه
۲زمزمه حضور
۳سه گاه. آواز درآمد
۴سه گاه. صبح امید
۵سه گاه. آواز زابل و مویه
۶سه گاه. وداع
۷سه گاه. آواز مخالف
۸سه گاه. سوادکوه
آلبوم پرواز در بیکران از هومان رومی و حمید قنبری
آلبوم پرواز در بیکران از هومان رومی و حمید قنبری
بیوگرافی حمید قنبری
بیوگرافی هومان رومی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *