0

دانلود آلبوم در دام ریتم از حمید قنبری

آلبوم در دام ریتم از حمید قنبری

آلبوم در دام ریتم اثری است از گروه کلون زمان به سرپرستی حمید قنبری که به صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی در دام ریتم اثری از حمید قنبری است. این آلبوم، شامل ۵ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۶,۰۰۰ تومان است.

تلاش گروه کلون زمان انجام تجربه‌ای نو در راه تغییر فرمول همیشگی و گسستن دام عادات شنیداری خصوصاً در زمینه سازهای کوبه‌ای است. در این آلبوم برخلاف آثار دیگر رنگ‌بندی سازها نسبت به وکال بیشتر بوده و وکال هم توسط همایون کاظمی و سولماز بدری اجرا شده است. حمید قنبری درباره این اثر می‌گوید:

“گروه کلون زمان نگاه متفاوتی نسبت به ارتباط میان ریتم و ملودی دارد. به این معنی که همیشه ریتم پیرو خط ملودی بوده ولی ما اینجا سعی کردیم برعکس آنچه متداول است نقش اصلی را به دوش سازهای کوبه‌ای بگذاریم و نقش فرعی به عهده سازهای ملودیک باشد. این امر سبب می‌شود تا سازهای کوبه‌ای، به ویژه سازهای ایرانی، بیش از پیش توان خود را به کار گیرند.”

آهنگ های آلبوم در دام ریتم

در دام ریتم نام اثری است که توسط حمید قنبری منتشر شده است. این آلبوم دارای ۵ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. که توسط موسسه فرهنگی هنری راوی آذر کیمیا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱آذر
۲مجنون
۳بسته بال
۴هفتان
۵طلوع
آلبوم در دام ریتم از حمید قنبری
  • سرپرست گروه: حمید قنبری
  • سازهای کوبه ای: حمید قنبری، ستار خطابی، حسام عظیمی، میلاد قریشی
  • سنتور: علیرضا کدخدازاده
  • آوا: سولماز بدری، همایون کاظمی
  • بم کمان: مصباح قمصری
آلبوم در دام ریتم از حمید قنبری
بیوگرافی گروه موسیقی کلون زمان
حمید قنبری و گروه موسیقی کلون زمان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *