0

دانلود آلبوم کنسرت نغمه های مرکب از سعید نایب محمدی‌، مهدی امامی و حمید قنبری

آلبوم کنسرت نغمه های مرکب از سعید نایب محمدی‌، مهدی امامی و حمید قنبری

آلبوم کنسرت نغمه های مرکب اثری است با آهنگسازی سعید نایب محمدی‌، خوانندگی مهدی امامی و نوازندگی حمید قنبری که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی کنسرت نغمه های مرکب اثری مشترک از سعید نایب محمدی‌، مهدی امامی و حمید قنبری است. این آلبوم، شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

درباره‌ی این اثر، به قلم سعید نایب‌محمدی می‌خوانیم:

“نغمه های مركّب اثری است با گرایش به سبك آهنگسازی نسل نوی موسیقی كلاسیك ایرانی موسوم به «نئو كلاسیك». در این اثر، توجه به ارتباطات میان فرهنگی در حوزه ى ایرانی  ـ   عربی  ـ تركی مشهود است و سعی شده از این ظرفیت به عنوان یك امكان قابل توجه نهایت بهره برده شود. نگاه فرمال و توجه به ساختار ریتمیك قطعات ــ كه به منابع گذشته ى موسیقی در همین حوزه باز می گردد ــ از شاخصه‌های بارز این اثر است. در حوزه ى مُدال هم تركیبی از عناصر موسیقی كلاسیك ایرانی كه به نوعی نزدیك به مدهای رایج و اصلی در حوزه ى عربی ـ    تركی هستند، به كار گرفته شده‌اند كه در نهایت به خلق نغمه های مركّب انجامیده است.”

آهنگ های آلبوم کنسرت نغمه های مرکب

کنسرت نغمه های مرکب اثری از سعید نایب محمدی‌، مهدی امامی و حمید قنبری است. این آلبوم دارای ۷ عدد قطعه موسیقی در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی است که توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱نَشيد کبير
۲ساز و آواز
۳ضربی وصل
۴ساز و آواز
۵نقش (اثر عبدالقادر مراغی)
۶ساز و آواز
۷تصنيف دَم: بسيط در سه گاه و رهاب
  • آهنگساز و نوازنده‌ عود: سعید نایب محمدی
  • خواننده: مهدی امامی
  • سازهای کوبه‌ای: حمید قنبری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *