0

دانلود آلبوم پرسه و کوچ از میلاد آذری

آلبوم پرسه و کوچ از میلاد آذری

آلبوم پرسه و کوچ اثری است با آهنگسازی میلاد آذری که به صورت رسمی در اسفند ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی پرسه و کوچ اثری از میلاد آذری است. این آلبوم، شامل ۶ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

میلاد آذری در توضیح این اثر موسیقایی نوشته است:

“هر انسانی نه یک دست رومی و نه زنگی است. آدم‌ها مجموعه‌ای از خصایص گوناگون را در خود دارند و دسته بندی انسان کاری هست که ذهن برای درک بهتر خود و هم نوع خود انجام می‌دهد. در حالی که یکی از زیباترین جریان‌های زندگی تقابل احساسات متنوع و غیر همسو است.

آلبوم «پرسه و کوچ» اولین آلبوم شخصی من از پیشامدهای گوناگون در دهه سی‌ام زندگی‌ام و تقابل ناگزیر من با این پیشامدهاست. ضمن اینکه قطعات در سال‌های مختلف نوشته شده‌اند اما جمع‌بندی و تکمیل آنها مربوط به یک سال اخیر است. سبک قطعات نیز به لحاظ جغرافیا از آذری و مشرق زمین گرفته تا موسیقی جز که سبک مورد علاقه من است را در برمی‌گیرد.

دغدغه همیشگی من در موسیقی یافتن هارمونی و صدای شخصی است که به نظرم مهم‌ترین وجه تمایز آهنگسازان بزرگ همین اثر انگشت منحصر به فرد است.”

آلبوم پرسه و کوچ از میلاد آذری

آهنگ های آلبوم پرسه و کوچ

پرسه و کوچ نام اثری است که توسط میلاد آذری منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۶ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی موسیقی ارغنون منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱سما (۱۳۹۳)
۲نوید (۱۳۹۹)
۳رقص تابستان (۱۳۹۹)
۴سرگیجه (۱۳۹۸)
۵والس چهار انگشتی (۱۴۰۰)
۶نسیمار (۱۴۰۰)
آلبوم پرسه و کوچ از میلاد آذری
آلبوم پرسه و کوچ از میلاد آذری
بیوگرافی میلاد آذری
میلاد آذری
آلبوم پرسه و کوچ از میلاد آذری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *