0

معرفی پروتکل میرور Mirror Protocol و توکن MIR

معرفی پروتکل میرر mirror protocol

توکن MIR نشانه حکومتی پروتکل میرر Mirror Protocol است، یک پروتکل دارایی مصنوعی که توسط Terraform Labs (TFL) بر روی بلاکچین ترا Terra ساخته شده است. پروتکل Mirror از روز اول غیرمتمرکز است، با تغییرات کد و خزانه زنجیره‌ای که توسط دارندگان توکن MIR اداره می‌شود. TFL هیچ قصدی برای نگهداری یا فروش توکن‌های MIR ندارد و هیچ کلید مدیریت یا امتیاز دسترسی ویژه‌ای اعطا نشده است. هدف از این امر این است که یک پروژه کاملاً غیرمتمرکز و جامعه محور باشد.

میرر پروتکل، توکن‌های بلاکچینی هستند که با انعکاس قیمت‌های مبادله در زنجیره، مانند نسخه‌های آینه‌ای (Mirrored Assets) دارایی‌های دنیای واقعی عمل می‌کنند. آنها به معامله‌گران در معرض قیمت دارایی‌های واقعی قرار می‌دهند و در عین حال مالکیت جزئی، دسترسی باز و مقاومت در برابر سانسور را مانند هر ارز دیجیتال دیگر امکان‌پذیر می‌سازند. برخلاف توکن‌های سنتی که برای نشان دادن یک دارایی واقعی و زیربنایی خدمت می‌کنند، mAssets صرفاً مصنوعی هستند و فقط حرکت قیمت دارایی مربوطه را نشان می‌دهند.

میرر پروتکل مزایای زیر را ارائه می‌دهند:

دسترسی جهانی: در اکثر بازارهای خارج از اروپا و آمریکای شمالی، دسترسی به سهام خارجی و بازارهای فارکس بسیار محدود است. Crypto امکان دسترسی جهانی را بدون موانع ورود می‌دهد.

دستورات کسری: در امور مالی سنتی، برای اجرای یک دستور کسری، چندین دستور کسری با هم جمع می‌شوند تا یک تراکنش واحد را اجرا کنند. فرآیند جمع آوری تمام سفارشات به یک زمان نیاز به زمان انتظار اضافی دارد. با استفاده از بلاکچین، حجم سفارش‌ها به سادگی به عنوان یک عدد در بلاکچین نشان داده می‌شود، بنابراین نیازی به فرآیند بسته‌بندی واسطه نیست.

اجرای تقریباً آنی سفارش: اغلب به دلیل کمبود نقدینگی (الگوریتم کتاب سفارش اولویت زمانی قیمت)، اجرای کامل سفارش‌ها ممکن است تا یک روز طول بکشد. با توجه به این واقعیت که Mirror به نقدینگی ارائه شده توسط هر یک از دارایی‌ها تکیه می‌کند، سفارش‌ها را می‌توان به همان سرعتی که زمان بلوک شبکه (~ 6 ثانیه) اجرا کرد.

توکنومیکس توکن MIR را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

  • 45 درصد به‌عنوان پاداش استیکینگ LP توکن‌ دارایی‌های مصنوعی.
  • 35 درصد برای استخر کامیونیتی.
  • 11 درصد به‌عنوان پاداش استیکینگ ال پی توکن MIR.
  • 5 درصد پاداش استیکینگ ال پی توکن Luna.
  • 5 درصد به‌منظور ایردراپ.

شناسنامه توکن MIR

ناممیرر پروتکل، Mirror Protocol
اختصارMIR
آدرس سایتmirror.finance
رتبه372
حجم بازار135 میلیون دلار
قراردادمشاهده
توییترmirror_protocol
استانداردcosmos

کیف پول‌های توکن MIR

توکن MIR را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن MIR

توکن MIR در زمان نگارش این مقاله حدود 135 میلیون دلار و در رتبه 372 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن MIR

توکن MIR را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *