0

دانلود آلبوم موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی از محمدرضا درویشی

آلبوم موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی از محمدرضا درویشی

موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی اثری از محمدرضا درویشی است که حاصل تلاش‌های او برای گردآوری هنرمندان موسیقی ایرانی است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی توسط محمدرضا درویشی منتشر شد. این آلبوم در سبک فولکلور ساخته شده است. قیمت این آلبوم، ۲۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی

آلبوم حماسی ایران سه شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است که در سبک فولکلور توسط محمدرضا درویشی گردآوری شده است. این آلبوم توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر و عرضه شده است. حسن عسکری، مهدی اردستانی و محمود آیت به عنوان صدابرداران در این مجموعه فعالیت داشته‌اند.

#نام آهنگمدت زمان
۱دیوانی۰۶:۲۱
۲دیشمه۱۰:۵۸
۳یاللی۱۱:۵۶
۴ارتا ششنگی۰۳:۴۶
۵جنگ کوراوغلی۰۳:۵۴
۶شیروان شکسته سی۰۳:۰۳
۷داستان علیشاه و شهریار۱۴:۰۷
آلبوم موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی از محمدرضا درویشی
آلبوم موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی از محمدرضا درویشی
آلبوم موسیقی حماسی ایران ۳ – موسیقی آذربایجان شرقی از محمدرضا درویشی

مجموعه موسیقی حماسی ایران

مجموعه موسیقی حماسی ایران شامل ۲۴ نوار کاست و لوح فشرده و یک جلد کتاب، حاصل گردهم‌آیی هنرمندان موسیقی حماسی ایران است که از دوم تا سیزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۷۶ به همت مدیریت پژوهش‌های کاربردی مرکز موسیقی حوزه هنری در تالار اندیشه برگزار شد. این مجموعه دربرگیرنده حدود نیمی از اجراهای صحنه‌ای این گردهم‌آیی است.

با وجود بکر بودن و تازه بودن اکثر قریب به اتفاق اجراها، مجبور بودیم تا منتخبی از آن‌ها را اجرا کنیم. نمونه‌هایی که در این مجموعه منظور نشده‌اند اغلب حاوی اشکالاتی چون طویل بودن زمان اجرا، وجود صداهای پیرامونی و مزاحم، ناکوک بودن ساز، خارج بودن صداهای خواننده در حد محسوس، ناهماهنگی میان اجراکنندگان، اشکالات ضبط صدا و … بوده‌اند. در عین حال در نمونه‌های گرد آمده در این مجموعه نیز گاه شاهد اشکالاتی هستیم که به دلیل اهمیت یا منحصربه‌فرد بودن اجرا از آن اشکالات چشم‌پوشی شده است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *