0

دانلود آلبوم آبی از محمد سلطانی

آلبوم آبی از محمد سلطانی

آلبوم آبی اثری است بی کلام از محمد سلطانی که به صورت رسمی در فروردین ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی آبی اثری از محمد سلطانی است. این آلـبوم، شامل ۶ قطعه موسیقی در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۵,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم آبی

آبی نام اثری است که توسط محمد سلطانی منتشر شده است. این آلـبوم که شامل ۶ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ منتشر شده است. این آلـبوم توسط نشر و پخش جوان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱Prelude No.3
۲Verano Porteno
۳Home
۴Pavane Op.51
۵Capricho Arabe
۶Un Die De Noviembre
آلبوم آبی از محمد سلطانی
آلبوم آبی از محمد سلطانی
آلبوم آبی از محمد سلطانی
آلبوم آبی از محمد سلطانی

بیوگرافی محمد سلطانی

نواختن گیتار را در سال ۱۳۹۰ زیر نظر دکتر مھرداد پاکباز و فرزین طھرانیان در دانشکده ھنر و معماری تھران آغاز کرد. دوره تاریخ ھنر و مبانی ھنر ھای تصویری و تجسمی را نزد رویین پاکباز گذراند. ھمچنین رپرتوار موسیقی ایرانی را نیز زیر نظر وصال عرب زاده فرا گرفت.

وی پس از فارغ التحصیلی در رشته موسیقی از دانشگاه ھنر و معماری تھران در سال ۱۳۹۵، به دلیل عشقی که به موسیقی داشت گیتار کلاسیک را جدی‌تر از گذشته دنبال کرد که در نھایت منجر به ورود وی به دانشگاه ھنر و معماری تھران شد و مدرک کارشناسی ارشد موسیقی را در سال ۱۳۹۸ دریافت کرد.

ھمچنین او فرصت حضور در مستر کلاس‌های اساتید خوش نامی چون آنیلو دزیدریو، زوران دوکیچ، لورنزو میکلی، زوفیا بوروس، مارسین دیلا، لیلی افشار، گوران کریوکاپیچ و پروفسور رِمی بوچر را داشته است.

بیوگرافی محمد سلطانی
محمد سلطانی

بیشتر بخوانید

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *