0

دانلود آلبوم هیچ مگو از مجتبی عسگری و احسان ذبیحی فر

آلبوم هیچ مگو از مجتبی عسگری و احسان ذبیحی فر

آلبوم هیچ مگو اثری است با آواز مجتبی عسگری، آهنگسازی احسان ذبیحی فر و اجرای گروه مهتاب که به‌ صورت رسمی در بهمن ۱۳۹۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی هیچ مگو اثری از مجتبی عسگری است که با همکاری احسان ذبیحی فر در دستگاه همایون منتشر کرده است. این آلبوم، شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

احسان ذبیحی فر فارغ التحصیل موسیقی از دانشگاه هنر است. او نزد اساتیدی چون اردشیر کامکار، محسن الهامیان، وارطان ساهاکیان و شریف لطفی به فراگیری موسیقی پرداخته و با گروه‌هایی چون چاوش، فاخته و مسیحا همکاری کرده است. این اثر در آذرماه سال ۱۳۸۸ به آهنگسازی او در تالار وحدت اجرا شده است. قطعه «می‌تراود مهتاب» قطعه‌ای سه قسمتی است. سه قطعه‌ به هم چسبیده به نام‌های «می‌تراود مهتاب»، «خواب»، و «می‌درخشد شب‌تاب». «بیداد، عشاق و فرود» طرحی آوازی است که حاصل تجربه‌ای برای «جواب آواز گروهی» بوده است.

آهنگ های آلبوم هیچ مگو

هیچ مگو نام اثری است که توسط مجتبی عسگری و احسان ذبیحی فر منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱می‌تراود مهتاب (مقدمه) (شعر: نیما یوشیج)
۲خواب (همخوان: سولماز بدری)
۳می درخشد شبتاب
۴هیچ مگو (تصنیف) (شعر: مولوی)
۵درآمد (ساز و آواز) (سه تار: احسان امامی)
۶کرشمه (تار و سنتور)
۷چکاوک (ساز و آواز)
۸سرخوشان (چهارمضراب)
۹بیداد، عشاق و فرود (آواز به همراه گروه مضرابی)
۱۰دلدار (تصنیف) (شعر: مولوی)

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *