0

دانلود آلبوم سحرخوانی از مجتبی عسگری و گروه همنوازان خاموش

آلبوم سحرخوانی از مجتبی عسگری

آلبوم سحرخوانی اثری است با آواز مجتبی عسگری و اجرای گروه همنوازان خاموش که به‌ صورت رسمی در اردیبهشت ۱۳۹۳ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی سحرخوانی اثری از مجتبی عسگری است که با همکاری گروه همنوازان خاموش منتشر کرده است. این آلبوم، شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

اجرای گروه همنوازان خاموش با نوازندگی محمد مظهری (کمانچه)، آرش سعیدیان (عود، دایره، دهل و دف)، آرمین جوانبخت (سنتور)، هامان منصوری (تار)، بامداد فتوحی (تمبک) و زکریا یوسفی (دف). از آثار موسیقی کلاسیک ایران شامل مقدمه‌ ابوعطا (برگرفته از مقام سنگین سماع به روایت استاد شامیرزا مرادی) ساخته‌ آرش سعیدیان، ضربی «رقص برگ» به همراه آواز حجاز ساخته‌ هامان منصوری و تصنیف سحرخوانی، تصنیف «تالار تنهایی» ساخته‌ آرمین جوانبخت.

آهنگ های آلبوم سحرخوانی

سحرخوانی نام اثری است که توسط مجتبی عسگری و گروه همنوازان خاموش منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. از اشعار شیون فومنی در این آلبوم استفاده شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱مقدمه ابوعطا
۲ساز و آواز ابوعطا
۳ضربی رقص برگ به همراه آواز حجاز
۴ساز و آواز افشاری
۵تصنیف «سحرخوانی»
۶ساز و آواز بیات ترک
۷ضربی بیات ترک
۸ساز و آواز شکسته
۹تصنیف «تالار تنهایی»
آلبوم سحرخوانی از مجتبی عسگری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *