0

معرفی ارز دیجیتال مونتا Monetha

معرفی توکن مونتا

تجارت الکترونیکی در سراسر جهان در سال 2014 حدود 1.33 تریلیون دلار بود و پیش بینی می شود تا سال 2020 به 4.058 تریلیون دلار افزایش یابد. سهم تجارت الکترونیکی از خرده فروشی با افزایش از 7.4 میلیارد دلار در سال 2015 به 14.6 میلیارد دلار در سال 2020 افزایش می یابد. علاوه بر این، طبق آمار Statista، تعداد افرادی که بصورت آنلاین کالا یا خدمات خریداری می کنند از 1.46 میلیارد نفر در سال 2015 به بالای 2 میلیارد در سال 2020 افزایش می یابد.

با توجه به این رشد و پتانسیل موجود نیاز پروژه ای برای مدیریت پرداخت های خرده فروشان کاملا حس میگردید. پروژه ارز دیجیتال مونتا Monetha برای پرداخت های میان خرده فروشان و خریداران بر بستر بلاکچین ایجاد گردید.

سهم تجارت خرده فروشان از سال 2015 تا سال 2020

ارز دیجیتال مونتا Monetha به دنبال ایجاد راهکاری برای پرداخت های بازرگانان و خرده فروشان در اکوسیستمی بدون هیچ گونه تقلب و قابل اعتماد است. فاز اول این ارز دیجیتال در سال 2018 ارائه گردید. روش کسب درآمد پروژه مونتا از کارمزد 1.5 درصدی پرداخت ها در این شبکه است.

مونتا براساس استاندارد ERC20 اتریوم توسعه داده شده است. روشهای پرداخت فعلی شامل بسیاری از واسطه ها و هزینه های اضافی است. پروژه مونتا سعید دارد با ایجاد بستری برای تسویه حساب های پرداخت شده بیت مشتریان و بازرگانان، رهکاری راحت و ایمن برای پرداخت های بین بازرگانان و مشتریان ایجاد کند. این پروژه یک سیستم اعتماد به نفس غیرمتمرکز و معتبر (DTRS) ایجاد کرده است که به بازرگانان و مشتریان امتیاز می دهد و یک رابطه شفاف و معتبر بین دو طرف ایجاد می کند. دارندگان توکن MTH از 0.5 درصد تخفیف ویژه هنگام خرید از بازرگانانی که در این پروژه سهیم هستند میتوانند استفاده کنند.

معرفی مسیر پروژه ارز دیجیتال مونتا Monetha

پروژه مونتا در 4 فاز مراحل تکمیل پروژه خود را انجام داد که این مراحل تا سال 2019 ادامه داشت، مسیر پروژه به شرح زیر است:

  • تجارت الکترونیکی و اولین نسخه از پروژه: در سال 2018 یک درگاه پرداخت کاملاً کاربردی با رابط کاربری برای بازرگانان تجارت الکترونیکی ایجاد گردید که آنها را قادر ساخت با استفاده از اتریوم پرداخت هایی را انجام دهند.
  • راه حل کامل تجارت الکترونیکی برای پذیرش رمزهای مبتنی بر اتریوم و مبادله آنها با ارز فیات: نه تنها اتریوم، بلکه توکن های مبتنی بر پلتفرم اتریوم را نیز پذیرفت و بازرگانان را قادر ساخت ارزهای اتریوم را به ارز فیات مبادله کنند و وجوه را به حساب دلخواه خود منتقل کنند. علاوه بر این، کیف پول های مناسب بازرگانان در این مرحله معرفی می شوند.
  • کیف پول Monetha برای مشتریان + برنامه وفاداری + بهبود چشمگیر الگوریتم: در فاز سوم یک گام مهم به سوی یک سیستم کاملاً غیرمتمرکز و اعتماد برداشته شد. بهبود الگوریتم و ارائه کیف پول مبتنی بر قرارداد هوشمند
  • پیاده سازی کامل سیستم اعتبار: در فاز چهارم یک سیستم اعتماد جهانی ایجاد گردید تا هر دو طرف بتوانند در این سیستم کار کنند. همچنین الگوریتم ها در فاز چهارم بهبود پیدا کردند.
  • خرده فروشی: توسعه و معرفی سیستم پرداخت غیرمستقیم برای بازرگانان خرده فروش که توانایی پذیرش پرداخت ها با ارزهای موجود در پلتفرم اتریوم و مبادله آنها با ارز فیات دلخواه را ایجاد کرد.

کیف پول های مونتا

توکن مونتا براساس استاندارد ERC20 اتریوم توسعه داده شده است، بنابراین تمامی کیف پول هایی که قابلیت نگهداری اتریوم را دارند، امکان نگهداری از توکن مونتا MTH را دارند، در ادامه لیست بهترین کیف پول های مونتا را مشاهده میکنید:

قیمت توکن مونتا

ارز دیجیتال مونتا در زنجیره خود دارای 402,400,000 توکن میباشد که تمام این توکن ها عرضه شده اند. حجم بازار مونتا 24 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 806 بازار ارزهای دیجیتال قرار داده است. قیمت مونتا در یکسال گذشته از 0.004 تا 0.10 دلار نوسان داشته است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن مونتا

میتوانید توکن مونتا را از صرافی ایرانی ارزجو خریداری کنید. علاوه بر ارزجو صرافی های بین المللی نیز این توکن را ارائه میدهند که لیست بهترین سایت های ارائه دهنده توکن مونتا را در لیست زیر میبینید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *