0

دانلود آلبوم بهار نو از محمدباقر زینالی و مظفر شفیعی

آلبوم بهار نو از محمدباقر زینالی و مظفر شفیعی

آلبوم بهار نو (آثاری از رضا محجوبی) اثری است از مظفر شفیعی به عنوان خواننده با گردآوری و تدوین محمدباقر زینالی که به صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۸ منتشر شده و در اختیار علاقه‎مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی بهار نو (آثاری از رضا محجوبی) از آثار منتشره توسط مظفر شفیعی و محمدباقر زینالی است. این آلبوم، شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

این مجموعه شامل هشت قطعه بر اساس آثار رضا محجوبی، از ویولن‌نوازان و نواسازان مطرح اواخر دوره قاجار تا اوایل دوره پهلوی اول است. این آلبوم در آواز ابوعطاست و در آن مظفر شفیعی (آواز)، محمدباقر زینالی (سنتور و عود)، محمدامین اکبرپور (تار)، امیرعلی تاج‌بخش (کمانچه) و فرید خردمند (تنبک) به اجرا پرداخته‌اند. محمدباقر زینالی در خصوص این اثر می‎گوید:

“از نخستین سال‌هایی که وارد کار تولید آلبوم شدم، ارائه مجموعه‌ای بر پایه ساخته‌های رضا محجوبی جزو ایده‌های من شد. آواز ابوعطا بستری است که ساخته‌های کامل‌تری از او را در قالب پیش‌درآمد، ضربی، تصنیف و رِنگ در خود جای داده و هماهنگی زیبایی از ذهنیت قوام‌یافته یک موسیقی‌دان را نشان می‌دهد.”

آلبوم بهار نو از محمدباقر زینالی و مظفر شفیعی

آهنگ های آلبوم بهار نو

بهار نو نام اثری است که توسط محمدباقر زینالی و مظفر شفیعی منتشر شده است. این آلـبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط آوای خنیاگر پارسی منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱پیش درآمد۰۴:۳۵
۲درآمد سازی۰۲:۳۶
۳ضربی ابوعطا۰۲:۵۸
۴ساز و آواز: درآمد، سَیَخی (شعر: حافظ)۱۱:۵۲
۵تصنیف قدیمی حجاز۰۲:۱۳
۶ساز و آواز: حجاز، چهارپاره (شعر: حافظ، رشحه)۱۲:۱۹
۷تصنیف بهار نو (شعر: وحید دستگردی)۰۵:۴۳
۸رنگ۰۱:۲۵
آلبوم بهار نو از محمدباقر زینالی و مظفر شفیعی
آلبوم بهار نو از محمدباقر زینالی و مظفر شفیعی

بیوگرافی رضا محجوبی (عکس)

بیوگرافی رضا محجوبی
بیوگرافی رضا محجوبی
بیوگرافی رضا محجوبی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *