0

معرفی پروتکل مولتی‌چین Multichain و توکن MULTI

ارز دیجیتال مولتی Multichain coin

به عنوان یک پروتکل مسیریاب متقابل زنجیره‌ای (CRP)، Multichain زیرساختی برای قابلیت همکاری دارایی‌های زنجیره‌ای است که به عنوان روتر نهایی برای Web3 پیش‌بینی شده است. Multichain با نام Anyswap در 20 ژوئیه 2020 متولد شد تا نیازهای واضح بلاکچین‌های مختلف و متنوع را برای برقراری ارتباط با یکدیگر تامین کند. هر بلاکچین خدمات منحصر به فرد خود را دارد که ارائه می‌دهد، جامعه خود و اکوسیستم توسعه خود را دارد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار خوب بررسی کنید.

برای اینکه صنعت ارزهای دیجیتال به سطح بعدی برای کاربران برسد، ایجاد یک روش سریع، ایمن، ارزان و قابل اعتماد برای تبادل ارزش، داده‌ها و اعمال کنترل بین زنجیره‌ها نیاز بود. راه حل‌های توسعه یافته توسط Multichain تقریباً به همه بلاکچین‌ها اجازه می‌دهد تا با یکدیگر همکاری کنند. هیچ محدودیتی برای زنجیره‌های اتریوم (مانند زنجیره هوشمند بایننس)، یا زنجیره‌های لایه 2 مختلف که نیاز به نهایی شدن برای اتریوم دارند (مانند Polygon)، یا شبکه‌ای از Parachains (به عنوان مثال Moonbeam در سیستم PolkaDot) یا انواع زنجیره بیت کوین (مثلاً وجود ندارد) وجود ندارد. اینها یا اکنون همه یکپارچه شده‌اند یا در مسیر ادغام هستند. با پشتیبانی از تمام زنجیره‌های رمزگذاری‌شده ECDSA و EdDSA، Multichain تقریباً به‌عنوان یک لایه تعاملی قابل اجرا است.

چه چیزی شبکه مولتی‌چین Multichain را پایدار و ایمن می‌کند؟

شبکه Multichain شامل گره‌های SMPC است. آنها جدا از هر بلاکچین وجود دارند و به طور جمعی تراکنش‌ها را امضا می‌کنند، اما گروهی از آنها باید با هم این کار را انجام دهند و هر کدام تنها بخشی از کلید تحقق این امر را می‌دانند. گره‌های SMPC توسط سازمان‌ها، مؤسسات و افراد مختلف اداره می‌شوند و به آنها انگیزه داده می‌شود که وظایف خود را به درستی انجام دهند.

شناسنامه توکن کریپتِریوم

ناممولتی‌چین، Multichain
اختصارMULTI
آدرس سایتmultichain.org
تعداد کل توکن‌ها100,000,000
رتبه2824
حجم بازار311 میلیون دلار
توییترMultichainOrg
تلگرامanyswap
استانداردERC20
قراردادمشاهده

قیمت توکن مولتی‌چین

توکن مولتی‌چین در زنجیره خود 100,000,000 توکن دارد که از این تعداد تمام توکن‌های آن استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار توکن مولتی‌چین در زمان نگارش این مقاله حدود 311 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2824 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن مولتی‌چین

بهترین صرافی‌های خرید توکن مولتی‌چین به شرح زیر است:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *