0

دانلود آلبوم سونوریکا شماره یک از نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم

آلبوم سونوریکا شماره یک از نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم

آلبوم سونوریکا شماره یک اثری است بی کلام از نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم و به سرپرستی سهیل شیرنگی و اجرایی از آنسامبل خانه رویا که به صورت رسمی در مهر ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی سونوریکا شماره یک اثری از نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم است. این آلبوم، شامل ۴ قطعه موسیقی در سبک تجربی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم سونوریکا شماره یک

سونوریکا شماره یک نام اثری است که توسط نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۴ عدد قطعه موسیقی است در سبک تجربی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری پژواک آوای معاصر منتشر و عرضه شده است.

نادر مشایخی با قطعه «آگراندیسمان»، علی رادمان با قطعه «سرمه دون»، آیدین صمیمی مفخم با قطعه «آکوردهای زمان ما» هنرمندانی هستند که آثارشان در این آلبوم گنجانده شده است.

#نام آهنگنام صاحب اثر
۱آکران دیسماننادر مشایخی
۲سرمه دونعلی رادمان
۳آکوردهای زمانه ما شماره یکآیدین صمیمی مفخم
۴آکوردهای زمانه ما شماره دوآیدین صمیمی مفخم
آلبوم سونوریکا شماره یک از نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم

سهیل شیرنگی رهبر ارکستر، پارسا ستوده نوازنده باس، سینا جباری باریتون، علی مقدم نوازنده گیتار الکتریک و ملودیکا، سیاوش دمیریان نوازنده پیانو، حسین عباداللهی نوازنده فلوت، علی هاشمی نوازنده گیتار الکتریک و شایان سپهرمند نوازنده ملودیکا گروه نوازندگان این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

در توضیح این آلبوم آمده است:

“«”آنسامبل «خانه رویا» با ایده اعضا برای اجراهایی در سال ۱۳۹۷ شکل گرفت. در نهایت پاییز همان سال با هدف اجرای آثار آهنگسازان معاصر و معرفی آنان به مخاطبان تشکیل شد. توجه و انتخاب رپرتوارهای آنسامبل «خانه رویا» بیشتر روی آثار کمتر اجرا شده آهنگسازان نیمه دوم قرن بیستم متمرکز است.”

آلبوم سونوریکا شماره یک از نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم
بیوگرافی نادر مشایخی
بیوگرافی علی رادمان
بیوگرافی آیدین صمیمی مفخم
بیوگرافی سهیل شیرنگی
آلبوم سونوریکا شماره یک از نادر مشایخی، علی رادمان و آیدین صمیمی مفخم

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *