0

آموزش کامل برداشت و معامله نات کوین Notcoin

میم کوین نات کوین notcoin

فعالان بازار ارزهای دیجیتال نات کوین Notcoin را به طور کامل می‌شناسند و به طور کامل نات کوین را در این مطلب می‌توانید بخوانید. نات کوین به طور رسمی در کامیونیتی خود تاریخ ۱۶ MAY یا ۲۷ اردیبهشت را زمان لیست شدن در حداقل سه صرافی بزرگ بایننس Binance، بای بیت ‌Bybit و اوککس OKX اعلام کرد.

صرافی‌های ایرانی از جمله صرافی رمزینکس (مشاهده لیست صرافی‌های ایرانی ارائه دهنده نات کوین) نیز تاریخ ۲۷ اردیبهشت همزمان با لیست شدن نات کوین در صرافی‌های بزرگ را برای کاربران ایرانی تعیین کرده اند. به همین منظور دانستن روش برداشت نات کوین از بات تلگرامی این بازی به منظور خرید و فروش و معامله نات کوین از اهمیت بالایی برخودار است که در این مطلب روش های برداشت نات کوین را مشاهده خواهید کرد.

توجه داشته باشید کیف پول غیر حضانتی تلگرام که با آیدی @wallet در دسترس است، امکان مسدود سازی دارایی کاربران ایرانی را دارد. به همین دلیل دارایی های خود را به این کیف پول انتقال ندهید.

چگونه نات کوین ماین شده خود را بفروشیم؟

در حال حاضر امکان فروش نات کوین در بات تلگرامی نات کوین وجود ندارد. در تاریخ ۲۷ اردیبهشت امکان برداشت نات کوین در صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال مانند بایننس و بای بیت برای کاربران فراهم می‌شود. همچنین کاربران این بازی امکان برداشت نات کوین‌های ماین شده به کیف پول تلگرامی را خواهند داشت اما به دلیل امکان مسدود شدن دارایی های کاربران ایرانی، این روش را پیشنهاد نمی‌کنیم. همچنین یکی از روش‌های برداشت که در حال حاضر غیرفعال است، امکان برداشت به صرافی‌های متمرکز مانند صرافی‌های ایرانی (صرافی رمزینکس، اوکی اکسچنج، کیف پول من، رابکس و …) است.

برداشت نات کوین با کیف پول TonKeeper

کیف پول تون کیپر، کیف پول رسمی تلگرام است که با استفاده از این کیف پول، امکان برداشت نات کوین و انتقال به این کیف پول وجود دارد. برای این کار مقداری تون کوین برای پرداخت کارمزد انتقال نیاز دارید. بعد از خرید مقداری تون کوین از صرافی‌های ایرانی مانند صرافی آبان تتر و انتقال آن به کیف پول تون کیپر (لینک دانلود)، امکان برداشت نات کوین به این کیف پول وجود دارد که در ادامه در تصویرهای زیر به ترتیب مراحل برداشت نات کوین را مشاهده می‌کنید. توجه داشته باشید که در ابتدا باید کیف پول خود را دانلود، نصب کنید تا آماده انتقال نات کوین باشد.

بعد از خرید تون کوین و انتقال آن (حدود ۲ دلار تون کوین) نوبت به اتصال کیف پول به ربات نات کوین در مرحله دوم است. با کلیک روی Connect Wallet کیف پول به این ربات متصل می‌شود.

در مرحله بعد باید کیف پولی که قصد وصل‌کردن آن به ربات نات کوین را دارید انتخاب کنید. بهترین گزینه کیف پول تون کیپر است.

بعد از انتخاب کیف پول، وارد اپلیکیشن تون کیپر شده و باید مجوز اتصال ربات به آدرس خود را تأیید کنید. در ادامه با صفحه زیر مواجه می‌شوید که گزینه‌ای برای دریافت توکن‌های نات کوین استخراج‌شده توسط کاربران با عنوان Claim در آن قرار داده شده است.

استیک نات کوین به مدت ۳۰ روز

علاوه بر گزینه های انتقال نات کوین به صرافی های خارجی بزرگ، انتقال به کیف پول @wallet، انتقال به کیف پول تون کیپر و همچنین انتقال به کیف پول متمرکز که در حال حاضر گزینه آن خاموش است، یکی از گزینه ها استیک نات کوین به مدت ۳۰ روز و دریافت پاداش از جنس نات کوین بعد از دوره ۳۰ روزه است.

تبدیل ووچرهای نات کوین به توکن NOT

اگر در گذشته ووچرهای نات کوین را خریداری کرده‌اید، اکنون می‌تواند در خود ربات مطابق تصاویر زیر آن را به نات کوین تبدیل کنید.

پیش بینی قیمت نات کوین

در حال حاضر در ۱۰۰۰۰ ووچر نات کوین در حدود ۱۶ تون کوین یا حدود ۱۱۰ دلار قیمت دارد. بعد از ارائه و لیست شدن در صرافی‌های بزرگ پیش بینی می‌شود که قیمت نات کوین افزایش پیدا کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *