0

دانلود آلبوم ردیف میرزا عبدالله – برای تار و سه تار از نورعلی برومند

آلبوم ردیف میرزا عبدالله - برای تار و سه تار

آلبوم ردیف میرزا عبدالله – برای تار و سه تار اثری است از نورعلی برومند که به صورت رسمی در سال ۱۳۸۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی ردیف میرزا عبدالله – برای تار و سه تار اثری از نورعلی برومند نوازنده چیره‌دست کشورمان است. این آلبوم، شامل پنج سی‌دی و ۲۵۷ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت هر یک از لوح‌های این آلبوم، ۴۸,۰۰۰ تومان است.

درباره آلبوم ردیف میرزا عبدالله – برای تار و سه تار

ردیف میرزا عبدالله – برای تار و سه تار اثری است که توسط نورعلی برومند منتشر شده است. این آلبوم شامل ۲۵۷ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

میرزاعبدالله فرزند آقاعلی اکبر فراهانی، موسیقیدان برجسته‌ عصر ناصری، استاد نوازنده‌ تار و به‌ویژه سه تار و گردآورنده‌ روایتی مشهور از ردیف است. از ردیف میرزاعبدالله روایت‌های متعددی وجود دارد و علینقی وزیری و مهدی قلی هدایت نخستین نغمه‌نگاری‌ها از این ردیف را ثبت کرده اند. این مجموعه دربردارنده‌ اجرای کامل ردیف میرزاعبدالله با تار توسط استاد نورعلی برومند است که اساساً توسط اسماعیل قهرمانی به وی منتقل شده است.

آلبوم ردیف میرزا عبدالله - برای تار و سه تار

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *