0

معرفی ارز دیجیتال پولار Polar

ارز دیجیتال پولار polar crypto

بر خلاف سایر پروتکل های فارمینگ، پولاریس Polaris به کاربران اجازه می‌دهد تا برای تامین نقدینگی POLAR/BNB در قراردادهای خود که به عنوان Polaris Supernova شناخته می‌شود، بایننس کوین BNB دریافت کنند (این را نباید با فارمینگ اصلی BNB-POLAR اشتباه گرفت).

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

شبیه به AMPL در اتریوم، Polaris Supernova نرخ فارمینگ را براساس یک ضرب که از 1x شروع می شود و تا زمانی که کاربر در استخر باقی بماند افزایش می‌دهد، محاسبه می‌کند. به جای پاداش در هر بلوک، کاربران یک درصد از مجموعه را بر اساس (i) زمان واریز شده و (ii) کل مبلغ ذخیره شده در اختیار خواهند داشت. کاربران می‌توانند بدون تأثیر بر ضریب خود، سهام خود را افزایش دهند، اما برای مطالبه پاداش، کاربر باید آن را حذف کند.

با این کار ضریب آنها برای بخشی از توکن‌هایی که بدون قید قرار گرفته‌اند، بازنشانی می شود. Polaris مزایای مختلفی را در مقایسه با عملکرد استراتژی‌های سنتی ارائه می دهد: مزایای کاربر از ضرب پاداش برای فارمینگ طولانی‌تر و بدون وقفه است. اگر افراد دیگر از استخر خارج شوند – سهم بیشتری از استخر دریافت می‌کنید و تشویق سهام طولانی مدت برای استخرهای شریک مفیدتر است و بنابراین سایر پروژه‌های بایننس اسمارت چین BSC را تشویق می‌کند تا از پلتفرم Polaris استفاده کنند.

Launchpad Pools و Partner Supernovas یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد Polaris توانایی هر پروژه بایننس اسمارت چین BSC است تا از مدل کشاورزی رقابتی ما برای افزایش نقدینگی پروتکل خود استفاده کند. این یک ویژگی کاملاً جدید در اکوسیستم BSC است. همانطور که در بالا ذکر شد، توکن‌های POLAR در طول فرآیند ادعای پاداش قابل مصرف هستند تا ضریب پاداش شما افزایش یابد. آنچه دیگر پروژه های BSC می‌توانند انجام دهند، راه اندازی ابرنواخترهای خود است. این شبیه زمانی است که PancakeSwap راه اندازی شد و به کاربران خود اجازه داد تا CAKE را برای کسب TWT و ALPHA در نظر بگیرند. تفاوت در اینجا این است که در Polaris، کاربران همچنین می‌توانند POLAR را برای افزایش پاداش خود هزینه کنند. نکته مهم این است که تیم‌های پروژه هنگام دریافت پاداش خود از Partner Supernovas، هرگونه پولاری را که توسط کاربران هزینه می‌شود دریافت می‌کنند. این به عنوان یک انگیزه مداوم برای استفاده شرکای Polaris Launchpad عمل می‌کند.

شناسنامه توکن پولار

نامپولار، Polar
اختصارPOLARV3
آدرس سایتapp.polarisdefi.io
استانداردBep20
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
توییترpolarisdefi
تلگرامpolarisdefi
تعداد کل توکن‌ها21,000,000

کیف پول های پولار

ارز دیجیتال پولار را می‌توانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت پولار

ارز دیجیتال پولار در زنجیره خود 50,000,000 توکن دارد. حجم بازار پولار در زمان نگارش این مقاله حدود 2 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2934 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید پولار

توکن پولار را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *