0

دانلود آلبوم جاودانه از پویا حاجیلی

آلبوم جاودانه از پویا حاجیلی

آلبوم جاودانه اثری است بی کلام با آهنگسازی پویا حاجیلی که به صورت رسمی در خرداد ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی جاودانه اثری از پویا حاجیلی است. این آلـبوم، شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۸۰,۰۰۰ تومان است.

این آهنگساز درباره قطعات و ساخته‌های خود در این آلبوم گفت:

“آلبوم جاودانه شامل ۱۰ قطعه است که آهنگسازی آن‌ها را خودم انجام دادم و فضای کلی آلبوم در مقایسه با آلبوم قبلی‌ام (انعکاس رویا) بسیار متفاوت است. رویکرد من در این آلبوم بیشتر بر این متمرکز بود که قطعات با طیف گسترده‌تری از مخاطبان ارتباط برقرار کند و مخاطب از شنیدن آنها بیش از پیش انرژی مثبت دریافت کند. در ابتدا نام آلبوم را «پویالون» انتخاب کرده بودم، اما متوجه شدم برای اینکه بتوانم نام آلبوم را «پویالون» بگذارم، نیازمند دریافت مجوزی از یک نهاد ادبی است که بعد از پیگیری‌هایی که انجام دادم، متوجه شدم گرفتن تایید از این نهاد ادبی یک فرآیند طولانی مدت است و در نتیجه نام آلبوم را از «پویالون» به «جاودانه» تغییر دادم.”

آهنگ های آلبوم جاودانه

جاودانه نام اثری است که توسط پویا حاجیلی منتشر شده است. این آلبوم که دارای ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱روبومبا
۲پویالون
۳هر جا میبینم تو رو
۴اسطوره
۵ستایش
۶بارون بهاری
۷عروس دریا
۸همراز
۹جادوی عشق
۱۰جاودانگی
آلبوم جاودانه از پویا حاجیلی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *