0

معرفی موتور جستجوی پری‌سرچ Presearch

موتور جستجوی پری سرچ presearch homepage

موتور جستجوی پری‌سرچ یک افزونه غیرمتمرکز برای جستجوی هوشمند در فضای وب است و برخلاف گوگل که از جستجوی کاربران و علایق آنها استفاده تجاری می‌کند، هیچ اطلاعاتی را از کاربران ذخیره نکرده و به صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کند. این استارت آپ با تقلید از مرورگر بریو (Brave) که تمرکز ویژه ای بر حریم خصوصی دارد، پاداش هایی را نیز در قالب توکن بومی خود به نام PRE برای کاربران خود در نظر گرفته است.

موتور جستجوی پری‌سرچ Presearch مشکل موتورهای جستجوی سنتی را شناسایی کرد و آن را به چالش کشید. به جای اینکه موتورهای جستجو از داده‌های کاربر کسب درآمد کنند، کاربران خودشان از داده‌ها کسب درآمد می‌کنند. Presearch این کار را با پرداخت پول به کاربران خود برای استفاده از موتور جستجوی خود انجام می‌دهد.

این شرکت به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی طراحی شده است، بنابراین انگیزه‌های شرکت‌های انتفاعی را که ممکن است برخلاف منافع کاربران باشد حذف می‌کند. همچنین به لطف عملکرد گره‌هایش توسط اعضای جامعه، اکوسیستم خود را غیرمتمرکز می‌کند. Presearch یک نقشه راه فوق العاده دقیق دارد که تکامل خود را به سه مرحله اصلی تقسیم می‌کند.

فاز اول پس از راه اندازی آن در سال 2017 و برای ایجاد تناسب محصول با بازار طراحی شد. فاز دوم، که شرکت در حال حاضر در آن قرار دارد، به ایجاد یک مدل کسب و کار پایدار با هدف تمرکززدایی از جستجو اختصاص دارد. مرحله نهایی به تمرکززدایی از طریق ایجاد یک DAO اختصاص خواهد یافت. در حال حاضر، Presearch روی راه‌اندازی شبکه اصلی خود کار می‌کند و توسط گوگل به عنوان یک گزینه موتور جستجوی پیش‌فرض در تمام دستگاه‌های اندرویدی جدید در سراسر بریتانیا و اروپا فهرست شده است.

معرفی مدیران پری‌سرچ

موتور جستجوی پری‌سرچ Presearch توسط مدیرعامل کالین پیپ و توماس لیکلر راه اندازی شد. قبل از تاسیس Presearch در سال 2017، آنها Shopcity.com را تاسیس کرده بودند، یک پلتفرم محلی فروشگاه کلید در دست. آنها توسط CTO Trey Grainger، یک مهندس با تجربه و دانشمند داده که در سال 2017 به هیئت مشاوران پروژه ملحق شد، تکمیل می شوند. تیم Enneking رئیس هیئت مشاوران Presearch و موسس اولین صندوق رمزنگاری جهان است.

چه چیزی پری‌سرچ را منحصر به فرد می‌کند؟

Presearch چندین محصول را با ابزارهای واقعی ارائه می‌دهد. ابزار جستجوی آن به کاربران این امکان را می‌دهد که در اینترنت به همان روشی که با موتورهای جستجو مانند Google یا DuckDuckGo عادت کرده اند جستجو کنند. کاربران می‌توانند بین جستجو در موتور پیش‌فرض پیش‌فرض یا تغییر به نتایج بیش از 100 ارائه‌دهنده مختلف، یکی را انتخاب کنند. Presearch همچنین جوایز جستجو را به کاربران خود ارائه می‌دهد و به آنها تا 8 PRE در روز با نرخ 0.1 PRE در هر جستجو پرداخت می‌کند.

برای تبلیغ‌کنندگان، Presearch یک مکانیسم Staking کلمات کلیدی را توسعه داد. دارندگان توکن می‌توانند PRE خود را در مقابل کلمات یا عبارات جستجوی خاص برای نمایش تبلیغات به کاربران قرار دهند. اگر کاربر یک عبارت را جستجو کند، الگوریتم Presearch تبلیغی را نشان می‌دهد که بیشترین سهم PRE متعلق به این عبارت را دارد. اگر هیچ منطبقی برای یک کلمه کلیدی وجود نداشته باشد، عبارت را به کلمات جداگانه تقسیم می‌کند و تبلیغی را که بیشترین PRE روی یک کلمه منفرد درج شده را از عبارت جستجو انتخاب می‌کند. علاوه بر این، Presearch بازاری را ارائه می‌کند که در آن می‌توان توکن‌های PRE را خریداری کرد و برنامه‌های موبایلی را که کاربران می‌توانند از موتورهای جستجوی سنتی انتخاب کنند، ارائه می‌دهد.

Presearch همچنین یک افزونه مرورگر ارائه می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد از نوار آدرس خود در مرورگر وب خود جستجو کنند و از Presearch به عنوان موتور جستجوی پیش فرض استفاده کنند.

شناسنامه ارز دیجیتال پری‌سرچ

نام پری‌سرچ، Presearch
اختصارPRE
قراردادمشاهده
استانداردERC20
فیسبوکpresearch.io
تلگرامpresearchnews
توییترpresearchnews
رتبه490
حجم بازار87 میلیون دلار

کیف پول‌های پری‌سرچ

ارز دیجیتال پری‌سرچ را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن پری‌سرچ

حجم بازار ارز دیجیتال پری‌سرچ در زمان نگارش این مقاله حدود 87 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 490 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید پری‌سرچ

ارز دیجیتال پری‌سرچ را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *