0

معرفی ارز دیجیتال پروتون (Proton)

ارز دیجیتال پروتون

پروتون (Proton) یک بلاکچین عمومی و پلتفرم قرارداد هوشمند است که هم برای برنامه‌های مصرف کننده و هم برای پرداخت‌های همتا طراحی شده است.

هدف پروتون (به اختصار XPR) ارائه یک حساب هویتی مطمئن و تأیید شده است که با یک لایه حساب مالی یکپارچه شده است و به کاربران امکان می‌دهد این هویت را مستقیماً با حساب‌های فیات پیوند دهند، وجوه خود را واریز کرده و رمزنگاری خریداری کنند و از این رمزنگاری بدون هیچ گونه اطلاعات خصوصی و حساس کاربر در برنامه‌ها استفاده کنند. پروتون مفهوم اشتراک گذاری کلیدهای خصوصی را مستقیماً با تجار با ایجاد لایه‌ای بدون مجوز که در بالای شبکه‌ها و بانک‌های سنتی وجود دارد، حذف می‌کند.

شناسنامه ارز دیجیتال پروتون (Proton)

نامپروتون، Proton
اختصارXPR
وب سایتprotonchain.com
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
توییتر@protonxpr
ردیتمشاهده
تعداد کل توکن‌ها10,000,000,000
حجم بازار$75,297,032

ویژگی‌های ارز دیجیتال پروتون (Proton)

  • هر حساب تجاری و شخصی در پروتون دارای یک نام منحصر به فرد است که به کمک آن می‌توانید از پشتیبان‌های جهانی برای نقل و انتقال در حساب خود بهره‌مند شوید.
  • زنجیره پروتون گواهی هویت را توسط ارائه دهندگان هویت متعدد، هم برای افراد (KYC) و هم برای مشاغل (KYB) ذخیره می‌کند. تایید کنندگان هویت را می‌توان با اجازه از کاربر مورد بررسی قرار داد.
  • پروتون از استیبل کوین‌های پیچیده متعددی از جمله USDC ، PAX و TUSD پشتیبانی می‌کند.
  • پروتون قادر است که تا 4000 تراکنش را در ثانیه پشتیبانی کند.
  • در پروتون هیچ کارمزدی برای انجام تراکنش‌ها نمی‌پردازید. همه خدمات در این شبکه با هزینه‌های بسیار پایین انجام می‌شود.

معرفی توکن XPR

توکن XPR دارای سه عملکرد است که عبارتند از:

  • مدیریت زنجیره: دارندگان توکن به تولیدکنندگان بلوک که صحت زنجیره را تأیید کرده و به تغییرات پروتکل رای می‌دهند، پاداش می‌دهند.
  • تخصیص منابع شبکه: برنامه‌ها می‌توانند منابع را از خود زنجیره اجاره کنند. پاداش‌های تورمی به توسعه پروتکل پروتون کمک می‌کند.
  • پرداخت به عنوان پاداش به سرمایه گذاران بلند مدت: دارندگان توکن برای مدت زمان‌های طولانی پروتون‌های بیشتری دریافت می‌کنند. هرچه مدت زمان بیشتری از سرمایه گذاری بگذرد، پاداش نیز بیشتر خواهد بود.

کیف پول‌های ارز دیجیتال پروتون (Proton)

قیمت ارز دیجیتال پروتون (Proton)

قیمت پروتون (Proton) در زمان نگارش این مقاله 0.014224 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 22.278.559 دلار آمریکا است. پروتون در 24 ساعت گذشته 5.34 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 454 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 5،293،784،214 سکه XPR و حداکثر عرضه 10،000،000،000 سکه XPR است.

صرافی‌های ارز دیجیتال پروتون (Proton)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن پروتون (Proton) معامله می‌شود، صرافی کوکوین KuCoin با سهم %37.22 از حجم معاملات روزانه است. ساری صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *