0

رسول دیواکس (RasouL DiVaX) یا رسول افسرده کیست + معرفی فروشگاه دیواکس

فروشگاه اینترنتی دیواکس (rasouldivax.com) متعلق به رسول افسرده است. رسول ایده راه اندازی کاراکتر رسول افسرده را با آشنا شدن با فرمت فایل .dvx انجام داد و به سرعت محتوای ویدئویی با محوریت افسرده و رسول دیواکس را در اینستاگرام و یوتیوب تولید کرد. در زمان انتشار این مطلب یوتیوب رسول با آمار ۲۹۹ هزار دنبال کننده و 279,650,687 میلیون بازدید نشان از محبوبیت این کاراکتر دارد. کانال یوتیوب رسول در تاریخ Sep 15, 2017 ایجاد شده است.

رسول کار خود را حدود یک سال است که شروع کرده است و توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند. شعار این سایت ‘همه بهم میگفتن نمیتونی، ولی من الان ترسناک ترین چیزی‌ام که تو خوابشون میبینن، پس ، ترسناک باش‘ می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی رسول rasouldivax.com در حال حاضر در حوزه پوشاک فعال است و هودی‌های خود با محوریت دیواکس را به فروش می‌رساند. قوانین فروشگاه دیواکس را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

DivX نام کدکی برای فشرده‌سازی و پخش فایل‌های ویدئویی براساس بخش ۲ استاندارد MPEG-۴ است. شرکت DivX, Inc. به عنوان مُبدع و توزیع‌کننده این تکنولوژی اغلب از آن به عنوان ام‌پی‌تری برای ویدئو یاد می‌کند، که با توجه به حجم بسیار کم آن، کیفیت بسیار خوبی را ارائه می‌کند. رقیب این کدک، کدک مبدأ باز اکس‌وید است که توسعه آن با همان هسته رمزگذاری آغاز شد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *