0

دانلود آلبوم وایسا دنیا از رضا صادقی

آلبوم وایسا دنیا از رضا صادقی

آلبوم وایسا دنیا دومین آلبوم رسمی رضا صادقی در سال ۱۳۸۶ منتشر و در اختیار علاقه‌مندان موسیقی قرار گرفت. انتشار این آلبوم به ویژه آهنگ وایسا دنیا، نقش زیادی در محبوبیت رضا صادقی داشت. آهنگ وایسا دنیا به عقیده بسیاری، بهترین آهنگ خوانده شده توسط صادقی است.

به گزارش خوبو، آلبوم وایسا دنیا دومین آلبوم منتشر شده توسط رضا صادقی پس از آلبوم پیرهن مشکی است که با استقبال زیادی مواجه شد. قیمت این آلبوم، ۱۵,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم وایسا دنیا

آلبوم وایسا دنیا شامل چهارده آهنگ است. همه آهنگ‌ها توسط صادقی تصنیف شده و اشعار را خود وی یا با همکاری مرجان زنگنه سروده است. موسیقی آهنگ وایسا دنیا، ساختار ترنس دارد و توسط سیروان خسروی تنظیم شده است. بقیه آهنگ‌ها توسط خود صادقی تنظیم شده، به غیر از بغض چشمات که تنظیم آن با مهدی زنگنه بوده و دو آهنگ دیگر این اثر را امید و مهران خالصی تنظیم کرده‌اند.

#نام آهنگمدت زمان
۱وایسا دنیا۰۴:۴۴
۲ممنونم۰۵:۰۱
۳بغض چشمات (عشق تازه)۰۴:۲۷
۴چاره‌ای ندارم۰۴:۲۳
۵هیچ جا بندر نابو۰۷:۱۷
۶دیگه نمی‌تونم۰۵:۴۷
۷نرو…۰۴:۰۸
۸فردا با ماس۰۴:۵۵
۹قدرمو میدونی یه روز۰۵:۱۹
۱۰شاید یه فرصت دیگه…۰۳:۲۴
۱۱کم نشو۰۴:۰۳
۱۲خدا رو دوست دارم۰۴:۳۴
۱۳هدر شدم۰۳:۳۴
۱۴بی خداحافظ۰۴:۲۶
آهنگ های آلبوم وایسا دنیا از رضا صادقی

بیوگرافی رضا صادقی

رضا صادقی متولد ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ در شهر بندرعباس واقع در استان هرمزگان، خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان است. وی در بچگی به بیماری ساده‌ای مبتلا شده بود. در تنها کلینیک موجود در بندر حضور می‌یابد و به‌دلیل اشتباه دکتر و تزریق اشتباه در نخاع کلیه، اعضای بدنش فلج شد. به مرور زمان تمامی بدنش مداوا شد و فقط در قسمت زانوهای پایش ضعفی ایجاد شد.

ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. سپس علاقه‌مندی‌اش به موسیقی موجب شد که مسیر خود را به آن سمت تغییر دهد. نخستین تجربه او در موسیقی به آهنگ راز عشق در سال ۱۳۷۱ بازمی‌گردد. او در سال ۱۳۷۲ نخستین آلبوم غیر رسمی خود را با همین نام منتشر کرد. بعد از آن همکاری خود را با گروه هنری کیمیا آغاز کرد و آلبوم‌های گل لاله، رویای شیرین و مستانه و دیوانه را عرضه کرد.

آغاز معروفیت او به ترانه مشکی رنگ عشقه در آلبوم مشکی رنگ عشقه بر می‌گردد. پس از «مشکی رنگ عشقه»، آلبوم «پیرهن مشکی» را به‌صورت رسمی و مجاز و با همکاری شرکت ایران‌گام ارائه کرد. آلبوم وایسا دنیا دومین آلبوم رسمی وی بود که در سال ۱۳۸۵ منتشر شد و موجی عظیم ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *