0

معرفی ارز دیجیتال ریچ کواک RichQUACK.com

معرفی ارز دیجیتال ریچ کواک Quack-Coin

ارز دیجیتال ریچ کواک Rich Quack یکی دیگر از توکن‌های میم زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است که با کاهش تورم بالا می‌رود و هدف آن پرداخت پاداش به دارندگان با «تولید بازده بدون اصطکاک» است. دارندگان نیازی به استیکینگ یا صبر کردن برای گرفتن سود ندارند. سودها توسط قرارداد هوشمند تعلق می‌گیرد و بلافاصله در موجودی دارنده منعکس می‌شود.

هدف Rich Quack این است که با سرمایه‌گذاری، ساخت، نگه داشتن و برنده شدن، فرصتی برای کسب درآمد برای دارندگان خود فراهم کند. Rich Quack می‌خواهد با ایجاد جامعه‌ای متشکل از افراد با یک هدف مشترک که آماده کار سخت و کمک به آن هدف هستند، به آن دست یابد. هدف این پروژه تبدیل شدن به آینده یک پلتفرم سرمایه‌گذاری و جمع‌آوری سرمایه امن و مطمئن است، جایی که می‌توانید در قرعه‌کشی جک‌پات برای برگزاری برنده شوید، و لوتوی بازی کنید که هر ساعت، روز، هفته و ماه پرداخت می‌شود.

این پروتکل با اعمال 12 درصد کارمزد برای هر تراکنش بازدهی بدون اصطکاک ایجاد می کند. 4 درصد از هر تراکنش بین دارندگان توزیع می شود و 4 درصد دیگر در اختیار استخر نقدینگی QUACK/BNB قرار می گیرد. 2٪ به پمپ و سوزاندن کیف پول ها برای ایجاد “کف قیمت همیشه در حال افزایش” و 2٪ به کیف پول بازاریابی و توسعه دهنده اختصاص می‌یابد.

Rich Quack از پیروان خود و سایر کاربران می‌خواهد که “به ارتش QUACK بپیوندند” و “افراد بیشتری را استخدام کنند” تا بتوانند بالا بیایند – یا به قول خودشان، با هم پولدار شوند.

بنیانگذاران Rich Quack چه کسانی هستند؟

همانطور که اغلب در مورد میم کوین‌ها اتفاق می‌افتد، بنیانگذاران پروژه ترجیح دادند ناشناس بمانند. این می‌تواند یک خطر باشد، اگرچه پروژه های دیگر توسط بنیانگذاران ناشناس موفق شده‌اند. در پایان روز، جامعه مهمتر از بنیانگذاران است و موفقیت پروژه به رشد جامعه و تلاش جامعه بستگی دارد.

چه چیزی Rich Quack را منحصر به فرد می‌کند؟

Rich Quack ظاهراً از یک فرمول استاندارد میم کوین پیروی می‌کند که در آن یک کارمزد سنگین 12 درصدی تراکنش برای هر تراکنش به عنوان انگیزه‌ای برای کاربران برای نگه داشتن توکن‌های خود اعمال می‌کند. به نظر می‌رسد ویژگی منحصر به فرد Rich Quack سکوی پرتاب آن است که به ادعای آنها آینده سرمایه‌گذاری ایمن و مطمئن خواهد بود.

شبکه Rich Quack چگونه ایمن است؟

Rich Quack یک توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس است. به طور مستقل توسط Techrate، یک حسابرس بسیار معتبر در فضای رمزنگاری حسابرسی شده است. Rich Quack در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) زندگی می‌کند، که به دلیل کارمزدهای پایین و زمان‌های سریع تراکنش، زنجیره‌ای برای سکه‌های میم است.

هدف Rich Quack جذب سرمایه‌گذاران خرده‌فروش کافی است که آن را به بالاترین سطح تاریخ سوق دهد. BSC از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام PoS تضمین می شود. 21 اعتباردهنده هر 24 ساعت برای اعتبارسنجی تراکنش ها و حفظ امنیت بلاکچین انتخاب می‌شوند. این اعتباردهنده‌ها باید مقدار مشخصی از سکه‌های بایننس کوین BNB را در صرافی بایننس به اشتراک بگذارند تا واجد شرایط این کار باشند.

شناسنامه توکن ریچ کواک

نامریچ کواک، RichQUACK.com
اختصارQUACK
آدرس سایتrichquack.com
تعداد کل توکن‌ها100,000,000,000,000,000
رتبه515
حجم بازار66 میلیون دلار
توییترrichquack
تلگرامrichquack
وایت پیپرمشاهده
استانداردBEP20
قراردادمشاهده

قیمت ارز دیجیتال ریچ کواک

ریچ کواک در زنجیره خود 100,000,000,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد تمام توکن‌های آن استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار ریچ کواک در زمان نگارش این مقاله حدود 66 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 515 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید ریچ کواک

بهترین صرافی‌های خرید ارز دیجیتال ریچ کواک به شرح زیر است:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *