0

معرفی پروتکل اوکی Ooki Protocol

معرفی پروتکل اوکی Ooki Protocol

Ooki یک پلتفرم معاملاتی، استقراضی و وام‌دهی مارجین قدرتمند و کاملا غیرمتمرکز با تعداد زیادی ویژگی است. Ooki پروتکلی برای معاملات مارجین، استقراض، وام‌دهی و سهام است. پروتکل Ooki به هر کسی اجازه می‌دهد برنامه‌هایی بسازد که وام‌دهندگان، وام‌گیرندگان و معامله‌گران را قادر می‌سازد با انعطاف‌پذیرترین پروتکل مالی غیرمتمرکز در چندین بلاکچین تعامل داشته باشند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار خوب بررسی کنید.

Ooki یک پروژه کاملاً غیرمتمرکز است که توسط جامعه اداره می‌شود و توسط جامعه برای همه تغییرات عمده در پروتکل اداره می‌شود. توکن OOKI یک توکن حکومتی است که به جامعه Ooki اجازه می‌دهد تا از طریق قرار دادن توکن OOKI و رای دادن در Ooki DAO، پروتکل را اداره کند. اکوسیستم Ooki برای تأکید بر کنترل جامعه بر پروتکل از طریق حاکمیت، به اشتراک گذاری هزینه‌ها و رای دادن طراحی شده است.

پروتکل Ooki Innovation یک پروتکل کاملاً غیر متمرکز و غیر قابل اعتماد است که به کاربران امکان می‌دهد تا با اهرم، وام گرفتن و وام دادن، معامله طولانی یا کوتاه مدت را ایجاد کنند. معامله در هسته پروتکل Ooki قرار دارد. کاربران می‌توانند به راحتی موقعیت‌های معاملاتی اهرمی بلند یا کوتاه را با نرخ بهره ثابت باز کنند. پروتکل Ooki با قرض دادن/وام دادن به کاربران اجازه می‌دهد وجوه را با وثیقه قرض کنند و همچنین وجوه قرض دهند و سود کسب کنند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد پروتکل Ooki وجود نرخ‌های بهره پویا است تا اطمینان حاصل شود که وام گیرندگان و وام دهندگان نرخ‌های بهینه را هنگام باز کردن موقعیت‌های جدید در Ooki دریافت می‌کنند. دارندگان توکن OOKI می‌توانند توکن‌های OOKI را به اشتراک بگذارند و بخشی از درآمد پروتکل را دریافت کنند. 50% هزینه‌های ایجاد شده توسط پروتکل بین سهامداران OOKI توزیع می‌شود. 50 درصد مابقی کارمزدها به صندوق بیمه و خزانه اوکی تعلق می‌گیرد.

پروتکل Ookiverse Ooki در حال حاضر از چهار بلاکچین پشتیبانی می‌کند: اتریوم، پلیگون، زنجیره هوشمند بایننس و آربیتروم. بلاکچین‌های جدید به طور منظم پس از اجماع جامعه اضافه خواهند شد.

صندوق بیمه Ooki برای پوشش هرگونه خسارت غیرمنتظره ناشی از هک استفاده می‌شود. علاوه بر این، Ooki بیش از 1 میلیون دلار از طریق بیمه Tidal پوشش می‌دهد.

پروتکل Ooki چگونه اداره می شود؟

پروتکل حکومتی Ooki توسط توکن OOKI اداره می‌شود. دارندگان توکن OOKI ممکن است توکن خود را به اشتراک بگذارند و در رای‌گیری و حکومت شرکت کنند.

جامعه Ooki در حال ایجاد نرم افزارهای مالی نوآورانه و پیشرفته با تمرکز بر تمرکززدایی رادیکال است. این برنامه کاربردی غیرقابل توقف ایجاد می‌کند که پایدار، کارآمد و بدون اجاره هستند. سیستم مالی جهانی مملو از واسطه‌هایی است که می‌توانند با نرم‌افزار جایگزین شوند و می‌توانند جایگزین شوند و Ooki همان نرم افزار است.

خزانه Ooki DAO ماموریت DAO را برای تامین بودجه توسعه حیاتی، پاداش دادن به مشارکت کنندگان مستمر، رشد پروتکل، بیان ارزش‌ها و افزایش طول عمر تسهیل می‌کند. پیشنهادات ارسال شده به DAO ابتدا در انجمن مورد بحث قرار می‌گیرد و سپس پس از رسیدن به توافق جامعه، پیشنهادات به رای Snapshot و سپس رای گیری onchain ادامه می‌یابد.

شناسنامه توکن اوکی

ناماوکی، Ooki Protocol
اختصارOOKI
آدرس سایتooki.com
تعداد کل توکن‌ها10,500,000,000
رتبه۵۴۶
حجم بازار۵۹ میلیون دلار
توییترOokiTrade
تلگرامOokiTrade
وایت پیپرمشاهده
استانداردERC20
قراردادمشاهده

قیمت ارز دیجیتال اوکی

اوکی در زنجیره خود 98,942,301 توکن دارد که از این تعداد تمام توکن‌های آن استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار اوکی در زمان نگارش این مقاله حدود ۵۹ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۵۴۶ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید اوکی

بهترین صرافی‌های خرید ارز دیجیتال اوکی به شرح زیر است:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *