0

معرفی ارز دیجیتال ریو‌دیفای RioDeFi

ارز دیجیتال ریو دیفای rfuel-coin

ارز دیجیتال ریو‌دیفای Rio DeFi یک شرکت فناوری بلاکچین است. ماموریت تسریع پذیرش انبوه دارایی‌های دیجیتال با ایجاد پل ارتباطی با مالی سنتی و غیرمتمرکز است. RioChain به صورت آماده با مجموعه‌ای جامع از ابزار عرضه می‌شود. Rio Wallet از طریق تلفن هوشمند یا مرورگر وب قابل دسترسی است و کاربران را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتال را ذخیره کنند. Rio Block Explorer به هر کسی اجازه می‌دهد تا به راحتی شبکه را کنترل کند، تراکنش‌ها را مشاهده کند و موجودی کیف پول را بررسی کند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک می‌باشد، قبل از ورود به این بازار تحقیق و بررسی کامل کنید.

Rio به کاربران این امکان را می‌دهد تا با درگاه‌های فیات و کیف پول Rio خود به راحتی از DeFi خارج و یا به آن وارد شوند. Rio به طور خاص بر روی بخش مالی غیرمتمرکز تمرکز دارد. این هدف کلان parachain آنها است و آنها در حال ساخت آن هستند تا بتوانند یک DeFi روان، سریع و کم هزینه را در اکوسیستم Polkadot اجرا کنند.

شناسنامه توکن ریو‌دیفای

نامریو‌دیفای، RioDeFi
اختصارRFUEL
آدرس سایتriochain.io
قراردادمشاهده
استانداردERC20
رتبه۹۳۵
توییترriodefiofficial
اینستاگرامriodefiofficial
حجم بازار۱۳ میلیون دلار

قیمت توکن ریو‌دیفای

ارز دیجیتال ریو‌دیفای در زنجیره خود 318,019,580 توکن دارد. حجم بازار ریو‌دیفای در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۳ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۹۳۵ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن ریو‌دیفای

ارز دیجیتال ریو‌دیفای را می‌توانید از صرافی های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *