0

دانلود آلبوم یادگار از روح انگیز راهگانی

آلبوم یادگار از روح انگیز راهگانی

آلبوم یادگار اثری است بی کلام با آهنگسازی روح انگیز راهگانی و نوازندگی پیانو توسط آندرانیک آرزومانیان که به صورت رسمی در سال ۱۳۶۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی یادگار اثری از روح انگیز راهگانی است. این آلبوم، شامل ۱۷ عدد قطعه موسیقی بی کلام در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۵,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم یادگار

یادگار نام اثری است که توسط روح انگیز راهگانی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۷ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱یادگار
۲تصویر ماه
۳آرزوها
۴المیرا
۵در آرزوی شادمانی
۶شادمانه (۱)
۷شادمانه (۲)
۸شادمانه (۳)
۹مهتاب
۱۰وداع
۱۱امید
۱۲زمستان
۱۳لالایی (۱)
۱۴تنهایی
۱۵لالایی (۲)
۱۶شادمانه (۴)
۱۷بیهودگی

بیوگرافی روح انگیز راهگانی

روح انگیز راهگانی در سال ۱۳۳۲ از پدر و مادری کرد در مسجدسلیمان به دنیا آمد. پدر او کارمند شرکت نفت جنوب (کنسرسیوم) بود. آن‌ها ابتدا به اهواز مهاجرت کردند و از سال ۱۳۴۹ ساکن تهران شدند. راهگانی در سال ۱۳۵۱ در رشته طبیعی دیپلم گرفت و به عنوان آموزگار در آموزش و پرورش مشغول به کار شد. سال ۱۳۵۵ به استخدام شرکت ملی نفت در آمد. او دو فرزند به نام‌های چکامه (نقاش و نویسنده) و چکاوک (آهنگساز و نوازنده پیانو) دارد.

از راهگانی تاکنون شش آلبوم موسیقی با عنوان‌های یادگار (پیانو، ۱۳۶۸)، به دیدار آفتاب (پیانو، ویولن و فلوت، ۱۳۷۰)، کوچ (پیانو، ویولن، فلوت، ابوا، کلارینت و سازهای کوبه‌ای، ۱۳۷۲)، چامه‌ها و چکامه‌ها (ارکستر زهی، ۱۳۷۳)، سایه روشن خیال (ارکستر و پیانو، ۱۳۷۶) و برکه‌ مهتاب (پیانو، ۱۳۹۴) منتشر شده است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *