0

سریال ساخت ایران ۳

سریال ساخت ایران 3

سریال ساخت ایران ۳ یک مجموعه نمایشی ایرانی به کارگردانی بهمن گودرزی است که از نوروز ۱۴۰۱، به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش خوبو، قسمت اول سریال ساخت ایران ۳ در تاریخ 25 اسفند 1400 به نمایش گذاشته شد و به صورت هفتگی هر چهارشنبه ساعت 8 قسمت‌های دیگر آن پخش می‌شود.

ساخت ایران ۳ سری سوم سریال‌های نمایش خانگی ساخت ایران است که سری اول آن در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی محمدحسین لطیفی و سری دوم آن در سال ۱۳۹۷ به کارگردانی برزو نیک نژاد پخش شد.

دانلود سریال ساخت ایران ۳

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

قسمت دهم

قسمت یازدهم

قسمت دوازدهم

قسمت سیزدهم

قسمت چهاردهم

قسمت پانزدهم

قسمت شانزدهم

قسمت هفدهم

قسمت هجدهم

قسمت نوزدهم

قسمت بیستم

قسمت بیست و یکم

پشت صحنه ساخت ایران

عوامل و بازیگران سریال ساخت ایران ۳

سریال ساخت ایران ۳ یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر کمدی و خانوادگی است که توسط بهمن گودرزی ساخته شده است. بهمن گودرزی فعالیت سینمایی خود را در فیلم همسفر ساخته مهدی فخیم زاده، به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز آغاز کرد. شیش و بش و ثبت با سند برابر است، معروف‌ترین ساخته‌های گودرزی محسوب می‌شوند.

او که در چهار فیلم از شش اثر سینمایی‌اش با امین حیایی همکاری داشته و مجید صالحی نیز در دو فیلمش جلوی دوربین رفته، تصمیم گرفت با این دو بازیگر کمدی مطرح کشورمان، سری سوم ساخت ایران را بسازد.

کارگردانبهمن گودرزی
تهیه کنندهسید امیر پروین حسینی
نویسندهامیر عربی
سال ساخت1400
بازیگرنقش
امین حیاییغلامحسین
مجید صالحیمرتضی
آناهیتا درگاهیستاره
هومن برق نوردستوده
الهام کرداشیرین
حسین امیدیسیاوش
مینا وحیدمهسا
سعید امیرسلیمانیدایی نوذر
غلامرضا نیکخواههاشم مک کوئین
عزت الله مهرآورانسرهنگ
بهرنگ علویظلی
محمدرضا صولتیابی
نوشین تبریزیعاطفه
عزالدین توفیقسیانکی
عایشه گل جوشکونآیلا
نادر سلیمانیخالد
امیر دژاکامچرمچی
کیانوش گرامیمربی کشتی
ماهان کشفیغلامحسن
بردیا گودرزیکامران
داریوش سلیمیگلدوست
فاطمه شکریمدير سالمندان
پوستر سریال ساخت ایران 3

خلاصه داستان

غلام در جنوب ایران غواص است. او به ستاره علاقه دارد. یک روز ستاره که بدهی سنگینی بالا آورده و ظلی حکم جلب او را گرفته است، از غلام کمک می خواهد. غلام تصمیم می‌گیرد به ستاره کمک کند. غلام برای حل مشکل ستاره از مرتضی کمک می‌گیرد. غلام و مرتضی با هم همراه می‌شوند و خودشان را به دردسرهای زیادی می‌اندازند، در حالی که هر مانعی که از پیش رو برمی‌دارند، مانع بزرگتری سر راهشان می‌بینند که باید بر آن غلبه کنند. از آن طرف سیاوش به دلایل علاقه‌ای که به شیرین دارد، باید ستوده، شوهر سابق شیرین را تعقیب کند و بفهمد ستوده دنبال چیست، چرا که شیرین به دنبال انتقام از ستوده است. غلام که از قبل سیاوش را می‌شناسد، برای حل یکی از مشکلاتی که با آن روبه‌رو می‌شود، به کمک سیاوش نیاز پیدا می‌کند و این باعث می‌شود سیاوش هم با غلام و مرتضی همراه شود و داستان بدهی ستاره به ظلی و داستان انتقام شیرین از ستوده، به هم گره بخورد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *