0

دانلود آلبوم چهارشنبه سوری از ثمین باغچه بان

آلبوم چهارشنبه سوری از ثمین باغچه بان

آلبوم چهارشنبه سوری اثری است از ثمین باغچه بان که به صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی چهارشنبه سوری اثری از ثمین باغچه بان است. این آلبوم، شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک موسیقی کودک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

رنگین کمون اثر هنرمند بزرگ کشورمان -زنده یاد ثمین باغچه بان- بی شک یکی از مهمترین و ماندگارترین آثار در حوزه موسیقی کودک در ایران است. بسیاری روزهای خردسالی خود را با ترانه‌های این مجموعه عجین می‌بینند. باغچه بان طی سالیانی که در ترکیه اقامت گزیده بود، مجموعه دوم رنگین کمون را به اتمام رساند، اما دلایل متعددی سبب گشت تا این اثر به مرحله اجرا نرسد و در نهایت با فوت او در سال ۱۳۸۶، موسیقی ایران نه تنها نگین گران‌بهایی را از دست داد، چه بسا اثری ماندگار هم به فراموشی سپرده می‌شد.

اما با تلاش های مستمر کاوه باغچه بان (فرزند) و اِولین باغچه بان (همسر)، “رنگین کمون ۲” بازیابی، تنظیم و مراحل اجرای آن آغاز شد. اگرچه اِولین باغچه بان نیز در میانه راه چشم بر دنیا فروبست تا ثمره این کوشش را تجربه نکند، اما کاوه (که خود موسیقی دان و استاد رشته آهنگسازی در دانشگاه استانبول است) این مسیر را ادامه داد و سرانجام به بار نشاند.

آهنگ های آلبوم چهارشنبه سوری

چهارشنبه سوری نام اثری است که توسط ثمین باغچه بان منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است در سبک موسیقی کودک منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر موسیقی هرمس منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱چهارشنبه سوری
۲کبوتر
۳ستاره دشت
۴بارون
۵پینه دوز
۶عروسک
۷کشتی
آلبوم چهارشنبه سوری از ثمین باغچه بان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *