0

معرفی سایت سانتی‌مِنت santiment.net؛ ابزاری برای تحلیل فاندامنتال

santiment

بخشی ضروری از معامله‌گران خبره، ارزیابی الگوها در داده‌های معاملاتی است. از آنجایی که تکنیک‌های تحلیل تکنیکال احساسات را از تصمیمات معاملاتی حذف می‌کند، شانس معامله‌گر برای تصمیم‌گیری صحیح بهبود می‌یابد. به همین دلیل است که بسیاری از نمودارهای تجزیه و تحلیل پلتفرم‌ها ابزار و داده‌هایی را برای کاربران ارائه می‌دهند. با بیش از 10 سال داده، پلتفرم‌های تحلیل آنلاین نیز معامله‌گران تازه کار را به سمت درک اساسی تجارت راهنمایی می‌کنند. علاوه بر این، می‌توانید مفاهیم اصلی تجارت را در تحلیل خود در چنین پلتفرم هایی اعمال کنید.

به طور منحصر به فرد، ما Santiment را به عنوان یکی از معدود پلتفرم‌هایی که چنین تجربه شگفت انگیزی را ارائه می‌دهد، یافتیم. علاوه بر این، با تجزیه و تحلیل حجم اجتماعی سکه Santiment، می‌توانید بهترین موقعیت‌های ورود و خروج را برای معاملات خود انتخاب کنید.

درباره سانتی‌مِنت Santiment

سانتی‌مِنت Santiment یک پلتفرم جامع اطلاعاتی بازار برای ارزهای دیجیتال است که بر روی فید داده‌های دقیق و قابل اعتماد، سیگنال‌های با تاخیر کم و تجزیه و تحلیل بازار سفارشی تمرکز دارد. سانتی‌مِنت Santiment با استفاده از منابع داده روی زنجیره، شبکه‌های اجتماعی، توسعه و سایر منابع، ده‌ها ابزار، شاخص‌ها و استراتژی‌های تخصصی را توسعه داده است که به کاربران کمک می‌کند رویدادها و ناهنجاری‌های بازار را شناسایی، زمینه‌سازی و پاسخ دهند.

ویژگی‌های سانتی‌مِنت Santiment

مزایای استفاده از سانتی‌مِنت Santiment در داده‌های دقیقی که ارائه می‌کند خلاصه می‌شود و مهمترین آنها ویژگی‌های Santiment است. ویژگی‌های Santiment یک هدف منحصر به فرد است، که شما را وادار به گرفتن بهترین تصمیم تجاری ممکن می‌کند. علاوه بر این، در بخش بعدی بررسی Santiment، ما تمام ویژگی‌های مختلف Santiment را نشان می‌دهیم.

استودیو Sanbase

هر نابغه‌ای آزمایشگاه مخصوص به خود را دارد، Santiment هم همینطور است. در استودیوی Sanbase می‌توانید نمودار تقریباً تمام سکه‌ها را مشاهده کنید. همچنین، می‌توانید نمودارهای اجتماعی و موارد دیگر را همپوشانی کنید.

افزودن هشدارها

همچنین می‌توانید هشدارهای قابل تنظیم برای ناهنجاری‌های اصلی شبکه اضافه کنید و در صورت وقوع مطلع شوید. می‌توانید هشدارها را با توجه به شرایط مختلف سفارشی کنید، از جمله قیمت، سانترند (ترند رسانه‌های اجتماعی)، آدرس‌های فعال روزانه یا تعادل تاریخی.

فهرست تماشا

در پروفایل خود لیست پیگیری، برای تغییرات در سکه‌های مورد علاقه خود ایجاد کرده و به روز خواهید ماند. فهرست تماشای شخصی‌شده شما به‌روزرسانی‌های هفتگی در مورد سکه مورد علاقه‌تان را نیز به شما می‌دهد.

گرایش‌های اجتماعی

با توجه به اینکه گرایش‌های اجتماعی نقش تاثیرگذاری در بازار کریپتو دارند و به نوعی با قیمت آن مرتبط هستند. اگر روندهای اجتماعی را مشاهده کنید، بهتر می‌توانید قیمت آتی سکه را مشاهده کنید. می‌توانید روندهای اجتماعی را به عنوان نمودارها و کلمات کلیدی در Santiment مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید بر اساس کلمات کلیدی جستجو کنید و همچنان نمودار دقیقی دریافت خواهید کرد.

معیارها و شاخص‌های منحصر به فرد بازار

Santiment معیارها و شاخص های منحصر به فرد متفاوتی دارد و می‌توانید به روشی که دوست دارید، همپوشانی را مشاهده کنید و معیارهای مختلف را برای سکه‌های مختلف مقایسه کنید. نمودارهای متعددی مانند قیمت، ارزش بازار، حجم، حجم اجتماعی و حتی دنبال کنندگان توییتر وجود دارد. می‌توانید هر یک از آنها را با استفاده از نوار کناری سمت چپ اضافه کنید. علاوه بر این، آنها برای سهولت دسترسی دسته‌بندی شده‌اند.

روندهای اجتماعی در حال ظهور

جمعیت بازار را کنترل می‌کنند. این همان چیزی است که Santiment نیز معتقد است. بنابراین، آنها فهرستی از 10 کلمه پرطرفدار در رسانه‌های اجتماعی در مورد ارزهای دیجیتال را برای شما تهیه کردند. همچنین می‌توانید آنها را به صورت نمودار، حجم و حتی کلمات مرتبط مشاهده کنید. علاوه بر این، اگر روی هر یک از کلمات نمایش داده شده کلیک کنید، نموداری برای حجم کلمه مشاهده خواهید کرد. این به پیش‌بینی قیمت کمک می‌کند. برای مثال، حجم بالای «خرید» منجر به پیش‌بینی کاهش قیمت و غیره می‌شود.

بینش و گزارش‌های رفتاری درباره بازارها

اگر از پیشرفت‌ها، به‌ویژه در جامعه کریپتو آگاه باشید، به شما کمک خواهد کرد. گزارش‌های رفتاری نحوه برنامه‌ریزی تیم Santiment برای نگه داشتن شما از تغییرات است. همچنین، به گزارش‌های نوشته شده توسط تیم Santiment دسترسی خواهید داشت.

قیمت‌ها

علاوه بر یک طرح رایگان، می‌توانید بین برنامه‌های Santiment’s PRO و PRO+ با قیمت 44 و 225 دلار یکی را انتخاب کنید.

حساب کاربری برای خود بسازید

آیا هنوز از مزایای عظیم ویژگی‌های Santiment شگفت زده شده‌اید؟ از وب سایت Santiment دیدن کنید، ثبت نام کنید و 14 روز آزمایش رایگان دریافت کنید.

نتیجه‌گیری

در طول سال‌ها، روندهای اجتماعی عامل بزرگی در قیمت ارزهای دیجیتال بودند. سانتی‌مِنت Santiment موفق به تجزیه و تحلیل روندهای اجتماعی، نمودار و استفاده برای پیش‌بینی قیمت‌ها شد. بررسی Santiment ما را به این باور رساند که هر معامله‌گر متخصص به دلیل ویژگی‌های جامع آن باید از Santiment استفاده کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *