0

معرفی سایت اینتو‌دِ‌بلاک intotheblock.com؛ ابزاری برای تحلیل بازار ارزهای دیجیتال

IntoTheBlock

داده‌های زنجیره‌ای برای همه در سطح جهانی قابل دسترسی است. با این حال، برای اکثر معامله‌گران دشوار است که داده‌های زنجیره‌ای را به معیارها، نمودارها و نمودارها تبدیل کنند. پلتفرم‌هایی مانند IntoTheBlock داده‌های زنجیره‌ای را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا آن‌ها را به شکل نمودارها و نمودارها تولید کنند. علاوه بر این، ویژگی‌های بیشتر مانند پیش‌بینی قیمت، ویرایش نمودار، اندیکاتورها و غیره به معامله‌گران کمک می‌کند.

درباره IntoTheBlock

IntoTheBlock یک شرکت علم داده است که از تحقیقات پیشرفته در زمینه هوش مصنوعی برای ارائه اطلاعات عملی برای بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. رویکرد کل نگر آنها دارایی‌های رمزنگاری شده را از چهار منظر عمده پوشش می‌دهد که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های IntoTheBlock

ویژگی‌های زیادی وجود دارد که در بررسی IntoTheBlock پیدا کردیم و می‌خواهیم ویژگی‌های پلتفرم را برجسته کنیم و شما را با آن شروع کنیم.

تجزیه و تحلیل

اولین چیزی که در IntoTheBlock جلب توجه می‌کند، تجزیه و تحلیل دارایی‌ها است. در آن جدول می‌توانید معیارهای مختلف بیش از 900 دارایی مانند ارزش بازار، قیمت، تغییر و موارد دیگر را مرور کنید.

همچنین می‌توانید روی هر دارایی کلیک کنید تا شاخص‌ها و سیگنال‌های مختلف را بررسی کنید.

پیش‌بینی قیمت

پیش‌بینی‌های IntoTheBlock پیش‌بینی‌هایی را از جهتی که انتظار می‌رود قیمت در یک ساعت آینده حرکت کند، ارائه می‌کند. در حال حاضر، IntoTheBlock پیش‌بینی‌هایی برای بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و بیت‌کوین کش دارد، اگرچه آنها در حال کار بر روی افزودن پشتیبانی برای دارایی‌های رمزنگاری بیشتر هستند. این شاخص‌های ظاهری ساده ناشی از مدل‌های یادگیری عمیق است که توسط تیم علم داده IntoTheBlock در طول چندین ماه ساخته شده است.

DeFi Insights

در این صفحه می‌توانید شاخص‌ها و معیارهای سکه‌ها و توکن‌های DeFi را مشاهده کنید. در واقع، تجزیه و تحلیل‌های ارزشمند زیادی مانند ارزش بازار توکن‌های DeFi، نقشه حرارتی هزینه‌های گاز و غیره وجود دارد. همچنین می‌توانید برای کاوش شاخص‌های آن مانند Uniswap، SushiSwap و موارد دیگر، کاوش را با پروتکل‌ها انتخاب کنید.

بینش بازار سرمایه

IntoTheBlock Capital Market Insights بیش از 80 تجزیه و تحلیل ارائه می‌دهد که بیت‌کوین و اتریوم را با بازار سرمایه سنتی مقایسه می‌کند. شما می‌توانید بازارها را به صورت زیر فیلتر کنید:

 • شاخص‌ها: شرقی، غربی یا مرتبط با رمزارز.
 • سهام: فناوری، مالی، انرژی، مرتبط با ارزهای دیجیتال.
 • ETFها: فناوری، مالی، انرژی.
 • کالاها: فلزات گرانبها، فلزات صنعتی، انرژی.

همچنین 7 شاخص برای مقایسه دارایی‌ها وجود دارد که عبارتند‌از:

 1. عملکرد قیمت: این شاخص نوسانات قیمت را بین بیت کوین، اتریوم و دارایی‌های بازار سرمایه انتخاب شده مقایسه می‌کند.
 2. ماتریس همبستگی: ماتریس همبستگی نگاهی اجمالی به رابطه آماری بین قیمت‌های کریپتو و دارایی‌های سنتی در لحظه کنونی ارائه می‌کند.
 3. همبستگی تاریخی: شاخص همبستگی تاریخی ضریب همبستگی قیمت دارایی های رمزنگاری شده و سنتی را در طول زمان ردیابی می کند.
 4. نسبت شارپ: نسبت شارپ یکی از معیارهای مورد استفاده در امور مالی سنتی برای ارزیابی عملکرد ریسک-بازده است.
 5. نسبت Sortino: نسبت Sortino یکی دیگر از معیارهای بسیار مورد استفاده در امور مالی سنتی برای ارزیابی عملکرد ریسک-بازده است.
 6. نوسانات: این شاخص نوسانات 30 روزه ارزهای دیجیتال و دارایی‌های سنتی را در طول زمان اندازه‌گیری می‌کند.
 7. میانگین حرکت درون روزی: میانگین متریک حرکت درون روزی نوسانات را از منظری متفاوت نشان می‌دهد. با نمایش میانگین حرکت برای دارایی‌های کریپتو و سنتی، کاربران می‌توانند مشاهده کنند که چگونه بازده این دارایی‌ها در طول بازه زمانی انتخابی متفاوت بوده است.

نتیجه‌گیری

به طور خلاصه، پس از بررسی IntoTheBlock، متوجه شدیم که این پلتفرم داده‌های زنجیره‌ای را در دسترس قرار داده و توسط معامله‌گران تازه کار و متخصص استفاده می‌شود. اولاً، مقایسه دارایی‌های کریپتو با دارایی‌های سنتی یک ویژگی عالی است و نشان می‌دهد که چگونه سکه‌های کریپتو می‌توانند یک ذخیره عالی برای ارزش باشند.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *