1

معرف سایت صرافی تتر sarafitether.com؛ خرید و فروش ارزهای دیجیتال

صرافی تتر (sarafitether.com) از فروردین سال ۱۳۹۷ توسط جمعی از دانشجویان کار خود را شروع کرده است. صرافی تتر با ارائه طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال و همچنین بهره گیری از کیف پول با امنیت بالا بستر مناسبی را برای فعالیت کاربران در بازار ارزهای دیجیتال فراهم کرده است.

شناسنامه سایت صرافی تتر

نامصرافی تتر، sarafitether
آدرس سایتsarafitether.com
ثبت نامورود
اینستاگرامsarafitether
ایمیل[email protected]
شماره تماس۰۲۱۹۱۰۰۲۵۰۰
آدرس شرکتتهران، سعادت آباد، خیابان مروارید، خیابان شهید مجید شعبانی، پلاک ۲۴
امکان درآمدزاییدارد – ارجاع دوستان

قوانین صرافی تتر

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های «صرافی تتر» منطبق با قوانین رمز ارزها در شبکه بلاک‌چین و قوانین تجارت الکترونیک بوده و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های «صرافی تتر» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف و تعهد حفظ محرمانگی کاربران

کاربر یا مشتری «صرافی تتر» به کسی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که قبل‌تر در فرم ثبت‌نام سایت درج کرده است، به ثبت سفارش خرید یا فروش، یا هرگونه استفاده از خدمات این مجموعه بپردازد. همچنین تمامی اطلاعات احراز هویتی کاربران «صرافی تتر» محفوظ بوده و «صرافی تتر» علاوه بر حفاظت از اطلاعات مشتریان یا کاربران خود حق هیچ‌گونه استفاده‌ی تجاری یا خارج از محدوده خدمات یا سرویس‌های خود را ندارد. 

«صرافی تتر» مؤظف است برای احراز هویت کاربران خود مدارک شناسایی معتبر از کاربران یا مشتریان خود را دریافت نمایید و کاربر علاوه بر احراز اطلاعات هویتی مرتبط با خود، فقط و فقط با شماره‌کارت‌های معتبر و شناخته شده به‌نام خود کاربر می‌تواند اقدام به سفارش خرید تتر از سایت نماید. در غیراین‌صورت وجه پرداخت شده از شماره‌کارت‌های غیرمرتبط با کاربران احراز هویت شده، پس از گذشت ۴۸ ساعت کاری به حساب مبدأ (شماره کارتی که پول از طریق آن واریز شده است) عودت داده می‌شود.

ارتباطات دیجیتالی

هنگامی که شما از سرویس‌ها و خدمات «صرافی تتر» استفاده می‌کنید؛ سفارش خرید یا فروش تتر ثبت می‌کنید و یا به «صرافی تتر» ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌های «صرافی تتر» باشد، شما موافقت می‌کنید که «صرافی تتر» به صورت الکترونیکی از طریق ایمیل (پست الکترونیکی، پیامک (سرویس پیام کوتاه) و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. 

هم‌چنین تلفن‌ها و ایمیل‌هایی که مشتری در پروفایل کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد. علاوه بر این در سفارش‌های فروش، آدرس کیف پول‌ مجازی که کاربر در زمان ثبت سفارش معرفی می‌کند مورد تایید مشتری است.

جهت اطلاع‌رسانی موضوعات و رویدادهای مرتبط به حوزه فعالیت «صرافی تتر»، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد صرافی «صرافی تتر» برای کاربران (اعضای وب‌سایت) «صرافی تتر» ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

ساعات کاری صرافی

ساعات خرید و فروش «صرافی تتر» بدون هیچ محدودیتی بوده و شما می‌توانید ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته از خدمات سایت استفاده کنید. لازم به ذکر است قیمت‌های صرافی در تمام ۲۴ساعت روز به صورت لحظه‌ای از بازارهای جهانی به روز رسانی می‌شوند.

قوانین سفارشات صرافی تتر

 • در صورتی که آدرس کیف پول خریدار ارز با شبکه‌ی بلاک‌چین مطابقت نداشته باشد و یا اشتباه باشد سایت «صرافی تتر» مجاز است آن سفارش را رد کند و هیچ مسئولیتی نسبت به زمان از دست رفته بازار و خرید کاربر ندارد.
 • کاربر موظف است پس از ثبت سفارش اولیه فروش ارز دیجیتال به سایت «صرافی تتر» حداکثر تا ۱۰ دقیقه پس از باز گذاشتن سفارش انتقال خود را نهایی کند و هش انتقالی (TxID) خود یا تکس‌آیدی را برای سایت ارسال نماید؛ در غیراین‌صورت سایت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تاخیر در انتقال آن سفارش نداشته و مجاز به رد کردن آن سفارش است. لازم به ذکر است با توجه به امکان رصد تراکنش‌های کیف‌پول‌های هر شبکه، صاحب هش انتقالی در سایت کسی است که آن را زودتر ثبت کرده باشد؛ در غیراین‌صورت اگر هش انتقالی شما به هر دلیلی به دست افراد کلاه‌بردار بیافتد، سایت صرافی تتر هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال پول کاربر نخواهد پذیرفت. 
 • اولین برداشت ارزی، بنا به دستور پلیس فتا بعد از ۴۸ ساعت کاری انجام می پذیرد.
 • سایت «صرافی تتر» از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.
 • استفاده از خدمات سایت ( ثبت نام ـ خرید ـ فروش و…) به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده، فهمیده و قبول کرده و در غیر این‌صورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.
 • تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌شود. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.
 • معاملات تتر باید با آگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر نا آگاهانه از خرید آن به عهده خود کاربر است.
 • در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و … که قصد فریب سایت «صرافی تتر» را دارد, سایت «صرافی تتر» حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.
 • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات ما استفاده کنید.
 •   سایت «صرافی تتر» حق خود می داند، در هر زمانی در صورت نیاز از کاربر مدارک بیشتری جهت تایید حساب کاربری درخواست نماید.
 • توجه داشته باشید فقط از طریق کارت های بانکی ثبت شده می توانید برای خرید استفاده کنید، در صورت خرید از کارت ثبت نشده ممکن است بازگشت ریال به کارت مبدا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمان می‌برد تا به کارت شتابی که از آن پرداخت انجام شده، برگشت داده شود.
 • واریز وجه به حساب سایت «صرافی تتر» توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزي ممنوع است، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت «صرافی تتر» باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدي بودن وجه واریزي، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز شده در سایت «صرافی تتر» باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن، موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر است.
 • در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده، سایت «صرافی تتر» هیچ گونه مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.
 • پس از اتمام خرید محصول، محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر است.
 • خدمات وب سایت «صرافی تتر» مستقل از هر گروه و سازمان است.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مممد گفت:

  کلاهبرداری هرمی هست