0

معرفی ارز دیجیتال سلف کی (Selfkey)

ارز دیجیتال سلف کی

سلف کی (Selfkey) یک پلتفرم هویتی مبتنی بر بلاکچین است. این فناوری برای افراد، شرکت‌ها، مبادلات، استارتاپ‌های فین تک و بانک‌ها- بستری برای مدیریت داده‌های هویت (اغلب KYC) فراهم می‌کند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است. قبل از خرید و فروش ارزهای دیجیتال کاملا تحقیق و بررسی کنید.

تیم اصلی از سال 2014 روی هویت غیرمتمرکز در بین شرکت‌هایی مانند Standard Chartered Bank، صرافی Bitmax EQIBank و GSR کار کرده است.

کیف پول SelfKey یک کیف پول رایگان و منبع باز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا هم دارایی‌های دیجیتال و هم هویت دیجیتالی خود را به صورت ایمن ذخیره و انتقال دهند. کاربران می‌توانند در بازار SelfKey تعامل داشته باشند و با توکن KEY هزینه‌های خود را پرداخت کنند.

SelfKey از یک رویکرد غیرمتمرکز و فن آوری‌های رمزنگاری استفاده می‌کند که هدف آن کاهش چشمگیر هزینه، بهبود امنیت و تجربه مشتری از تعامل هویتی است. SelfKey قصد دارد انقلابی ایجاد کند که در نتیجه آن هر فرد باید بتواند هویت خود را داشته باشد و آن را کنترل کند.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال سلف کی (Selfkey)

ارز دیجیتال سلف کی بلاکچین مختص به خود ندارد و با استاندارد ERC-20 بر بستر بلکچین اتریوم قرار دارد. بنابراین، برای نگهداری آن می‌توان از تمام کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، استفاده کرد. برخی از این کیف پول‌ها عبارتند از:

قیمت ارز دیجیتال سلف کی (Selfkey)

قیمت سلف کی در زمان نگارش این مقاله 0.008882 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 5،221،405 دلار است. Selfkey در 24 ساعت گذشته 8.53٪ کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 490 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 4،613،195،381 سکه KEY است و حداکثر منبع در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال سلف کی (Selfkey)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Selfkey معامله می‌شود، صرافی بایننس Binance با سهم %88.53 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *