0

دانلود آلبوم هلهله از حبیب مفتاح و شهرام غلامی

آلبوم هلهله از حبیب مفتاح و شهرام غلامی

آلبوم هلهله اثری است بی کلام با نوازندگی عود توسط شهرام غلامی و سازهای کوبه‌ای نوسط حبیب مفتاح که به صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی هلهله اثری از حبیب مفتاح و شهرام غلامی است. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

هلهله با کنار هم قرار گرفتن دو هنرمند و نوازنده توانمند آفریده شده است. شهرام غلامی نوازنده عود است که مهارت بسیاری بالایی دارد و حبیب مفتاح بوشهری نیز از نوارندگان برجسته سازهای کوبه‌ای است. ملودی‌های زیبا و استفاده از تکنیک‌های متنوع ساز عود از ویژه‌گی‌های نواخته‌های غلامی در هلهله است.

این نکته را نیز می‌توان اضافه کرد که نوازندگی غلامی همچون سازش در حوزه ایرانی، عربی و ترکی گردش دارد. در مجموع غلامی بیان شخصی خودش را پیدا کرده است. کوبه‌ای نیز بیشتر حال و حوای جنوبی دارد. دی‌زنگرو یه نوازنده تمام عیار است و تجربه‌ی سالها فعالیت در عرصه بین‌المللی را دارد. این پختگی قدرت کمک به خلق یک اثر ویژه را در او ایجاد کرده است. هلهله اثری است که لحظه لحظه‌ آن برای کشف مخاطبش هیجان‌انگیز است.

آهنگ های آلبوم هلهله

هلهله نام اثری است که توسط حبیب مفتاح و شهرام غلامی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است در سبک تلفیقی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری آوا خورشید منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱هلهله
۲بدرقه
۳کوچ
۴سماع دیوانه
۵کویر
۶شیدایی
۷سرمستی
آلبوم هلهله از حبیب مفتاح و شهرام غلامی
آلبوم هلهله از حبیب مفتاح و شهرام غلامی
آلبوم هلهله از حبیب مفتاح و شهرام غلامی
حبیب مفتاح و شهرام غلامی
آلبوم هلهله از حبیب مفتاح و شهرام غلامی
حح

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *