0

دانلود آلبوم دایره ها از شهرام غلامی و پژمان حدادی

آلبوم دایره ها از شهرام غلامی و پژمان حدادی

آلبوم دایره ها اثری است بی کلام حاصل دونوازی شهرام غلامی نوازنده عود و پژمان حدادی نوازنده تمبک که به صورت رسمی در مهر ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی دایره ها توسط شهرام غلامی و پژمان حدادی منتشر شد. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۵,۰۰۰ تومان است.

می‌چرخد، می‌چرخد، می‌چرخد، ریتم را می‌گویم. آنقدر دور می‌زند و تکرار می‌شود تا «دایره ها» در لابه‌لای حرکات انگشتان شهرام غلامی و پژمان حدادی شکل بگیرد.

آلبوم «دایره‌‎ها» حاصل دونوازی عود و تمبک شهرام غلامی و پژمان حدادی است. این آلبوم هفت قطعه دارد. قطعات آن «نخستین نغمه»، «جستجو»، «روزنه»، «عبور»، «بر فراز لاجورد»، «آتش درون» و «آخرین نغمه» نام دارند. آهنگ‌های این آلبوم همه به صورت بداهه نوازی اجرا شده‌اند و تنها آهنگ «آتش درون»، ساخته شهرام غلامی، آهنگسازی شده است.

در این آلبوم، فرمی از بداهه نوازی مبتنی بر تم های از پیش تعیین شده در قالب ریتم‌هایی با ادوار نسبتا طولانی‌تر از ریتم‌های رایج، ولی با اصول حساب شده همراه با ملودی‌های استوار بر آن‌ها ارائه شده است. عنوان «دایره ها» نیز بر پایه همین ادوار ریتمیک تنیده شده در زیربنای جملات ملودیک، برای آلبوم انتخاب شده است.

آهنگ های آلبوم دایره ها

دایره ها نام اثری است که توسط شهرام غلامی و پژمان حدادی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه موسیقی هنری ققنوس منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱نخستین نغمه
۲جستجو
۳روزنه
۴عبور
۵بر فراز لاجورد
۶آتش درون
۷آخرین نغمه
آلبوم دایره ها از شهرام غلامی و پژمان حدادی
آلبوم دایره ها از شهرام غلامی و پژمان حدادی
آلبوم دایره ها از شهرام غلامی و پژمان حدادی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *