0

دانلود آلبوم فردای دگر از سینا سرلک و هوشنگ فراهانی

آلبوم فردای دگر از سینا سرلک و هوشنگ فراهانی

آلبوم فردای دگر اثری است با آهنگسازی هوشنگ فراهانی و خوانندگی سینا سرلک که به صورت رسمی در خرداد ۱۳۹۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی فردای دگر اثری مشترک از سینا سرلک و هوشنگ فراهانی است. این آلبوم، شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

این مجموعه شامل سه تصنیف با اشعاری از مولانا، عماد خراسانی و سعدی و دو قطعه‌ ضربی بی‌کلام است.  بخش‌هایی نیز به ساز و آواز و تک‌نوازی سنتور و سه‌تار اختصاص یافته است. تک‌نوازی سه‌تار در این مجموعه به روال و سیاق مرسوم در گوشه‌ دلکش است اما رنگ‌آمیزی و فضاسازی آن به گونه‌ای دیگر تازه و در بیان این مفهوم و در خدمت فرم و ساختار این اثر است و سرانجام با بازگشت به فضای دستگاه ماهور نوید بخش طلوع و فردایی دگر با نگاهی دیگر است. در خاتمه تصنیف «گل‌افشان» نیز، با شعری از سعدی، بیان‌گر آغازی دوباره بر این پایان بی‌منتها و نشانی است از رود رونده و همیشه در جریان زندگی.

آهنگ های آلبوم فردای دگر

فردای دگر نام اثری است که توسط سینا سرلک و هوشنگ فراهانی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی ساخته شده است.

#نام آهنگ
۱پیش‌درآمد ماهور
۲تک‌نوازی سنتور
۳آواز درآمد همراه با تار (شعر از سعدی)
۴تصنیف «پنهان چو دل» (شعر از مولانا)
۵پنج‌ضربی شکسته، چهارمضراب همراه با آواز شکسته به همراهی کمانچه
۶تک‌نوازی سه‌تار
۷تصنیف «فردای دگر» (شعر از عماد خراسانی)
۸تک‌نوازی سنتور در عراق
۹آواز عراق و فرود همراه با تار
۱۰تصنیف «گل افشان» (شعر از سعدی)

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *