0

معرفی و دانلود فیلم «شما مردم» / You People

معرفی و دانلود رایگان فیلم «شما مردم» / You People

به گزارش سایت خوبو، «شما مردم» فیلمی در کمدی عاشقانه «کنیا باریس» در سال ۲۰۲۳ است. در این فیلم بازیگرانی همچون لورن لندن، نیا لانگ و ادی مورفی به ایفای نقش می‌پردازند. داستان فیلم حول محور یک زوج از نژادهای مختلط و چالش‌هایی است که خانواده‌هایشان با عشق مدرن در مواجهه با تفاوت‌های فرهنگی، هنجارهای اجتماعی و نسل‌های مختلف روبرو می‌شوند.

دانلود رایگان فیلم «شما مردم» / You People

درباره فیلم

«شما مردم» شبکۀ نتفلیکس که توسط خالق «بلک‌‌ایش» نوشته شده است، یک ناامیدی بزرگ است. علیرغم بازیگران و عوامل بااستعدادش، این فیلم نتوانست عملکرد قانع‌کننده‌ای ارائه دهد و آن را به نمونه‌ای بارز از مجموعه‌ای از استعدادها که در فیلمی متوسط تلف می‌شوند تبدیل می‌کند. به جای ارائه یک کمدی اصیل، فیلم با تکیه بر کلیشه‌های نژادی و تفاوتها برای طنز خود، به ورطۀ سقوط می‌افتد. فیلم فاقد رئالیسم است، زیرا دیالوگها و کنش‌های شخصیتها، اجباری و غیرواقعی است.

«شما مردم» علیرغم پتانسیلی که دارد، در جا می‌زند و دیالوگ و نوع تدوین آن، فاقد ریتم و جریان طبیعی است. این فیلم نمی‌تواند ایده خوب خود را پرورش دهد و از بازیگران با استعداد خود را استفاده کند. کارگردان، شانس خود را برای جلب نظر کسانی که به دنبال یک کمدی درباره تفاوتهای فرهنگی و چالشهایی که یک زوج از نظر نژادی دارند، از دست می‌دهد.

از سوی دیگر، زوج مرکزی داستان فاقد عمق هستند زیرا زندگی آنها توسط والدینشان دیکته می‌شود. علیرغم عشق مشترک به ورزش، این دو فاقد هرگونه ارتباط واقعی هستند که منجر به گسستی اجتناب ناپذیر می‌شود. «شما مردم» تلاش می‌کند تا به تفسیر اجتماعی بپردازد، اما به عنوان یک رمان عاشقانه صرفا فاقد تحلیل‌های عاطفی است.

فیلم «شما مردم» / You People
فیلم «شما مردم» / You People

درباره «کنیا باریس»؛ کارگردان فیلم

کنیا باریس یک چهره برجسته در صنعت سرگرمی آمریکا است. باریس با حرفه‌ای که چندین دهه به طول انجامیده است، خود را به عنوان یک نویسنده، تهیه کننده، کارگردان و بازیگر موفق سینما و تلویزیون تثبیت کرده است. او به خاطر دیدگاه و داستان‌سرایی منحصر‌به‌فردش که اغلب منعکس‌کننده تجربیات و دیدگاه‌های مختلف آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار است، شناخته می‌شود. «باریس» در کار خود به مسائل مهم اجتماعی و سیاسی می‌پردازد و برای تلاش‌های خود جوایز متعددی دریافت نموده است.

وی علاوه بر نویسندگی و تهیه کنندگی، به عنوان کارگردان نیز فعالیت می‌کند. در کارنامۀ هنری او، کارگردانی سریالها و فیلمهای تلویزیونی موفقی وجود دارد و خلاقیت خود را به عنوان یک داستان‌نویس بصری به نمایش گذاشته است. باریس همچنین یک پیشگام است و درها را به روی دیگر هنرمندان رنگین‌پوست باز کرده است. تاثیر او بر صنعت سرگرمی تا سالهای آینده همچنان محسوس خواهد بود.

جدول اطلاعات

عنوانشما مردم / You People
کارگردانکنیا باریس
بازیگرانجونا هیل
لورن لندن
دیوید دوچونی
نیا لانگ
جولیا لوئیس دریفوس
ادی مورفی
ژانرکمدی
عاشقانه
کشورآمریکا
سال۲۰۲۳
مدت۱۱۸ دقیقه
امتیازIMDb ۵.۶/۱۰

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *