0

معرفی ارز دیجیتال سولوجنیک (Sologenic)

ارز دیجیتال سولوجنیک sologenic

ارز دیجیتال سولوجنیک (Sologenic) در حال ادغام بازار مالی سنتی با بلاکچین است. هدف اکوسیستم سولوجنیک Sologenic، مبادله و سرمایه‌گذاری دارایی‌ها در ابزارهای مالی مختلف است که راه را برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بدون دردسر کند. هدف این اکوسیستم حذف موانع ورود سرمایه گذاران فردی و نهادی ارزهای دیجیتال است.

سولوجنیک Sologenic به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کلاس‌های دارایی غیربلاک‌چینی مانند سهام، ETF و کالاها را با یک ارز دیجیتال SOLO معامله کنند. دارایی‌ها را با توکن SOLO نگهداری کنید. دارندگان توکن سولو SOLO به طیف گسترده ای از سهام از بیش از 30 بورس جهانی در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه دسترسی دارند. SOLO مردم را در سراسر جهان قادر می‌سازد تا بدون نیاز به کارگزاری‌های سنتی، سهام شرکت‌های مورد علاقه خود را خریداری و بفروشند.

Sologenic استیبل کوین‌هایی با پشتوانه 1:1 با دارایی‌های دنیای واقعی تولید می‌کند. هر استیبل‌کوین نشان‌دهنده مالکیت دارایی‌های دنیای واقعی است. پس از توکن‌سازی، دارایی صادر شده در بلاکچین با پسوند Ƨ مشخص می‌شود. به عنوان مثال، دارایی توکن شده TSLA به عنوان TSLAƨ نشان داده می شود. کاربران می‌توانند معامله دارایی‌های خود را 24 ساعته در صرافی غیرمتمرکز سولوژنیک معامله کنند. این دارایی‌های توکن شده با SOLO یا XRP در صرافی غیرمتمرکز Sologenic (DEX) معامله می‌شوند.

کاربران کلیدهای خصوصی کیف پول‌های خود را نگه می‌دارند و مالکیت و اختیار کامل بر دارایی‌های رمزنگاری خود را به آنها می‌دهند. XRP Ledger امکان تراکنش‌های سریع، تسویه حساب‌های سریع و بهبود امنیت ارزهای دیجیتال کاربر را فراهم می‌کند. 100٪ کارمزد تراکنش‌ها با ارسال به آدرس صادر کننده (Blackhole) سوزانده می‌شود. این بدان معناست که Sologenic یک مکانیسم کاهش تورم را برای کاهش عرضه کل توکن‌های SOLO اعمال می‌کند.

کارت‌های انفرادی دارندگان SOLO واجد شرایط دریافت یک کارت SOLO رایگان برای خرج کردن دارایی‌های رمزنگاری‌شده یا توکن‌شده خود در هر نقطه از جهان هستند. دارندگان SOLO مزایای مختلفی با کارت SOLO دارند، مانند بازپرداخت ماهیانه، دسترسی به سالن فرودگاه، تخفیف در هتل‌های منتخب و رویدادهای خصوصی!

استیکینگ سولو Solo

با استیکینگ دارندگان SOLO می‌توانند داوطلبانه در برنامه پاداش ارائه دهنده نقدینگی (LPRP) شرکت کنند و سالانه تا 20 درصد پاداش دریافت کنند. چندین برنامه مبتنی‌بر زمان، با مدل‌های مشارکت هفتگی یا ماهانه وجود دارد. برخی از این برنامه‌ها دارای شرایط برداشت انعطاف پذیر هستند، در حالی که برخی دیگر با یک مدل سپرده مبتنی بر زمان ثابت ارائه می‌شوند. یک مکانیسم پرداخت پاداش روزانه برای برنامه‌های انعطاف‌پذیر و یک پرداخت مبتنی‌بر زمان برای برنامه‌های پاداش با مدت ثابت وجود دارد.

شناسنامه ارز دیجیتال سولوجنیک

نامسولوجنیک، Sologenic
اختصارSOLO
آدرس سایتsologenic.com
وایت پیپرمشاهده
رتبه472
توییترrealSologenic
تلگرامSOLOGENICxGoSOLO
حجم بازار83 میلیون دلار
اپلیکیشن اندرویددانلود
اپلیکیشن IOSدانلود

قیمت توکن سولوجنیک

حجم بازار ارز دیجیتال سولوجنیک در زمان نگارش این مقاله حدود 83 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 472 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید سولوجنیک

ارز دیجیتال سولوجنیک را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *