0

معرفی ارز دیجیتال سومنیوم اسپیس کیوبز Somnium Space Cubes

ارز دیجیتال Somnium Space
بازدید 567

ارز دیجیتال سومنیوم اسپیس کیوبز Somnium Space یک دنیای واقعیت مجازی در بلاکچین (یا متاورس metaverse) اتریوم است که در آن بازیکنان می‌توانند زمین بخرند، NFT بسازند یا وارد کنند، کاوش کنند و تجارت کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند فوراً از هر دستگاهی از طریق سرویس گیرنده Somnium WEB بپیوندند یا برنامه Somnium را به صورت محلی در رایانه خود دانلود کنند تا از طریق هدست‌های واقعیت مجازی (VR) مانند Oculus، HTC، VIVE، HP و سایرین، خود را در جهان‌های پایدار غوطه‌ور کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک می‌باشد، قبل از ورود به این بازار تحقیق و بررسی کامل کنید.

رمز CUBE یک توکن ERC20 بومی اکوسیستم فضایی Somnium است. از CUBE می‌توان برای خرید دارایی‌های مجازی، پرداخت برای کالاها و خدمات در متاورس (یعنی اجاره زمین، پرداخت برای بازی‌ها و رویدادها)، و همچنین پاداش دادن به بازیکنان با “کارما” خوب استفاده کرد.

شناسنامه توکن سومنیوم اسپیس کیوبز

نامسومنیوم اسپیس کیوبز، Somnium Space Cubes
اختصارCUBE
آدرس سایتsomniumspace.com
رتبه۳۸۹
تلگرامsomniumspace
استانداردERC20
قراردادمشاهده
حجم بازار۸۶۰ میلیون دلار

کیف پول‌های توکن سومنیوم اسپیس کیوبز

توکن سومنیوم اسپیس کیوبز براساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است. بنابراین تمام کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی میکنند قابلیت پشتیبانی از توکن فرندز را نیز دارند.

قیمت توکن سومنیوم اسپیس کیوبز

ارز دیجیتال سومنیوم اسپیس کیوبز در زنجیره خود 100,000,000 توکن دارد. حجم بازار توکن سومنیوم اسپیس کیوبز در زمان نگارش این مقاله حدود ۸۶۰ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۳۸۹ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن سومنیوم اسپیس کیوبز

ارز دیجیتال توکن سومنیوم اسپیس کیوبز را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *