0

معرفی ارز دیجیتال اسپیس آیدی (SPACE ID)

ارز دیجیتال اسپیس آیدی (SPACE ID – ID) در حال ایجاد یک شبکه جهانی به منظور کشف، ثبت، معامله و مدیریت دامنه‌های web3 است. همچنین شامل Web3 Name SDK & API برای توسعه‌دهندگان در سراسر بلاکچین است و یک سرویس نام چند زنجیره‌ای را برای همه فراهم می‌کند تا به راحتی یک هویت وب 3 بسازند و ایجاد کنند.

اختصار ID نشانه حاکمیت اسپیس آیدی SPACE ID است. این توکن طراحی شده است تا نقش مهمی در فرآیند تصمیم‌گیری پروژه ایفا کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که در جهت و آینده SPACE ID نظر داشته باشند. توکن ID به عنوان یک بخش اساسی در رشد و پایداری اکوسیستم SPACE ID عمل می‌کند و کاربران را تشویق می‌کند تا با پروژه درگیر شوند و در موفقیت آن سهیم باشند. با راه‌اندازی توکن آیدی، پلتفرم اسپیس آیدی (SPACE ID) در حال تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت Web3 است و پلتفرم کامل‌تری را برای مدیریت هویت دیجیتال به کاربران ارائه می‌دهد.

ID نماد بومی اکوسیستم SPACE ID است که دارای عملکردهای زیر است:

  • Staking: نشانه‌های Stake ID برای دریافت تخفیف در هزینه‌های معاملاتی دامنه NFT Marketplace دامنه SPACE ID و تخفیف های ثبت دامنه Web3 در SPACE ID.
  • پرداخت‌ها: به عنوان وسیله ای برای پرداخت در اکوسیستم SPACE ID و برای ادغام Web3 Name SDK استفاده می‌شود.
  • حکومت: دارندگان توکن ID می‌توانند در پیشنهادات SPACE ID DAO شرکت کرده و رای دهند.

امنیت پروژه اسپیس آیدی توسط شرکت امنیت بلاکچین سرتیک Certik بازبینی و تایید شده است. این توکن با حجم بازاری برابر با ۱۲۸ میلیون دلار در رتبه ۱۹۸ ارزهای دیجیتال قرار دارد. برای مشاهده جزئیات این پروژه می‌توانید صفحه کوین مارکت کپ آن را مشاهده کنید.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *