0

سکه دانشجویی Student Coin (STC)؛ تمرکز بر توانمندسازی دانش آموزان

دنیای ارزهای دیجیتال با تکامل پلتفرم‌های توکن هیجان انگیز به توسعه خود ادامه می‌دهد. یک پلتفرم توکن با هدف جسورانه کمک به دانشجویان برای تأمین بودجه تحصیلات دانشگاهی و پیشرفت دانش خود در مورد ارزهای دیجیتال طراحی شده است. در عین حال، از طریق مشارکت سرمایه‌گذاران متعدد از استارت‌آپ‌ها حمایت می‌کند. این سکه که به عنوان سکه دانشجویی شناخته می‌شود، به عنوان یک توکن آموزشی با امکانات جسورانه معرفی می‌شود و راه جدیدی از عملکرد را برای نحوه ایجاد، نگهداری و توسعه توکن‌ها هم افراد و هم سازمان‌ها اضافه می‌کند.

STC یک توکن سازگار با ERC-20 است، به این معنی که بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می‌شود که توسط مکانیزم اجماع اثبات کار (PoW) ایمن شده است. علاوه بر این، Student Coin (STC) توسط Hacken، یک شرکت مشاوره امنیت سایبری و محصول، حسابرسی شده است.

شناسنامه توکن STC

نامسکه دانشجویی، Student Coin
اختصارSTC
آدرس سایتstudentcoin.org
تعداد توکن10,000,000,000
توییترstudentcoinorg
تلگرامstudentcoin
اینستاگرامstudent.coin.world
استانداردERC20
قراردادمشاهده

سکه دانشجویی چیست؟

Student Coin یک پلتفرم رمزنگاری است که به دانش‌آموزان و سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا به راحتی توکن‌های خود را توسعه دهند و نحوه مبادله آن‌ها را در پلتفرم برای تأمین مالی آموزش خود طراحی کنند. ارز دیجیتال بومی اکوسیستم کوین دانشجویی STC است، یک توکن ابزاری که برای توکن سازی در مقیاس وسیع طراحی شده است. با پیاده سازی مرتبط با اکوسیستم دانشجویی کوین، این توکن هم قابلیت تجارت و هم سرمایه‌گذاری جمعی دارد و هم برای استفاده شخصی و هم برای استفاده سازمانی مناسب است.

تاریخچه سکه دانشجویی

Student Coin در اصل توسط Wojciech Podobas، یک متخصص برجسته ارزهای دیجیتال ایجاد شد. با استفاده از طرحی که در ابتدا از فیس بوک الهام گرفته شده بود، بنیانگذار و چند دانشجو از باشگاه سرمایه‌گذاران دانشجویان در دانشگاه کوزمینسکی، برای اولین بار این ایده را در سال 2018 داشتند. آنها می‌خواستند اولین بلاکچین را ایجاد کنند تا به عنوان یک رسانه عمل کند.

برای تبادل کالا و خدمات برای دانشگاه ها و کالج ها. سکه دانشجویی، در آن مقطع زمانی، سکه دانشجویی ALK نامیده می‌شد. زمانی که پروژه شروع به کار کرد، سروصدایی ایجاد شد. به سرعت هزاران دانشجو در دانشگاه‌ها با این ارز مرجع فعالانه شرکت کردند. تا سال 2020، Student Coin شاهد افزایش تعداد کاربران خود از 2000 به 6000 بود و رمزارز در 200 موسسه آموزشی در سراسر جهان استفاده شد. تیم تصمیم گرفت نام اکوسیستم را تغییر دهد و آن را فقط به عنوان سکه دانشجویی (بدون “ALK”) حفظ کند.

امروزه بیش از 25000 کاربر ثبت نام شده وجود دارد. این شامل شرکت کنندگان در 36 کشور و بیش از 500 دانشگاه است. تیم دانشجویی کوین نیز از چند دانش آموز به تیمی با بیش از 40 عضو در 12 کشور افزایش یافته است. این پایگاه عضویت شامل کارآفرینان و همچنین اساتید و دانشجویان دانشگاه است. اکوسیستم Student Coin هر دو پلتفرم بلاکچین اتریوم و Waves را ادغام می‌کند و کاربران جدید را تشویق به استفاده و رشد پلتفرم دانشجویی کوین می‌کند. استفاده از بلاکچین اتریوم و امواج همچنین باعث ارتقای ناوبری، امنیت و عملکرد قدرتمند می‌شود.

هم افراد و هم سازمان ها می‌توانند از توکن‌های سودمند ایجاد شده خود برای دریافت وام استفاده کنند. دانشجویان می‌توانند هزینه تحصیل خود را از طریق این وام پرداخت کنند. هنگام گرفتن وام، موافقت می‌کنند که آن را به همراه بخشی از درآمد خود پس از فارغ التحصیلی تا پایان بازپرداخت آن بازپرداخت کنند. اکوسیستم دانشجویی کوین با عملکرد آسان یک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی طراحی شده است.

لانچ‌پد ICO توکن STC

در فوریه 2021، Student Coin ICO STC Launchpad خود را راه اندازی کرد. علاقه‌مندان می‌توانند به Launchpad بپیوندند، STC را خریداری کنند و دوستان و/یا عزیزان خود را برای پیوستن از طریق برنامه وابسته STC معرفی کنند. در کل 10 دور در STC Launchpad ICO وجود داشت و قیمت توکن‌ها در طول ICO به تدریج با هر دور افزایش یافت. این باعث شد که علاقه‌مندان به سرعت در ICO شرکت کنند و همچنین پیوند ارجاع را به دیگرانی که ممکن است علاقه‌مند باشند ارسال کنند. با استفاده از یک پیوند منحصر به فرد، طرف‌های ارجاع کننده می‌توانند پاداش قابل توجهی کسب کنند. سرمایه‌گذارانی که در STC Launchpad ICO شرکت کرده‌اند، می‌توانند پس از پایان دوره ICO، توکن‌های خود را معامله کرده و برداشت کنند. STC Launchpad ICO آنقدر مورد توجه قرار گرفت که در هفته اول بیش از 28 میلیون دلار جمع آوری کرد.

بخش آموزشی سکه دانشجویی

در طول سال‌ها، برخی از موانع اصلی برای کاربران کریپتو به دشواری عمومی استفاده از پلتفرم‌های رمزنگاری و عدم آگاهی در مورد نحوه عملکرد دنیای کریپتو مربوط می‌شود. دانشجویی کوین با هدف حل این مسائل است. در اکوسیستم دانشجویی کوین، کسانی که تازه وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اند، می‌توانند تحصیلات خوبی کسب کنند. پلتفرم این توکن آموزشی دوره‌های متعددی را ارائه می‌دهد که در پنج بخش طبقه‌بندی شده‌اند. هر یک از این دوره‌های پیشرفته‌تر، موضوعات و مفاهیم مهمی در فناوری بلاکچین، توکنومیکس، DeFi و رمزنگاری را پوشش می‌دهد.

با گنجاندن این جنبه آموزشی در طراحی پلتفرم STC، توسعه‌دهندگان آن تلاش می‌کنند تا توکن‌سازی را به یک موقعیت اصلی منتقل کنند. در حالی که دانش آموزان تا حد زیادی از مؤلفه آموزشی دانشجویی استفاده می کنند، دوره‌ها برای سرمایه‌گذاران و سایرین نیز آزاد است. به دلیل طراحی عالی پلتفرم و بسیاری از ابزارهای کاربرپسند، هر کاربری می‌تواند به راحتی یاد بگیرد که چگونه توکن خود را ایجاد کند. از طریق عملکردهای مرتبط با تجارت و تامین مالی جمعی، کاربران این ارز مرجع می‌توانند دانش خود را در این زمینه‌های مهم افزایش دهند و همزمان از مزایای توابع بهره ببرند.

سکه دانشجویی چگونه کار می‌کند؟

Student Coin دارای عملکردهای قوی و یک پلتفرم آسان برای استفاده است. در عین حال، این یک سیستم پیچیده است که توسط تعدادی از اجزای ضروری و به خوبی طراحی شده هدایت می شود. STC یک ارز مرجع است که مستقیماً با تمام توکن‌های شبکه دانشجویی مرتبط است. این به این معنی است که سرمایه‌گذاری که یک توکن واحد را در اختیار دارد در تمام توکن‌های دیگری که در طول زمان بر روی پلتفرم ایجاد شده‌اند نیز سهم دارد. این توکن‌ها فقط از طریق بورس STC قابل معامله هستند.

این پلتفرم همچنین دارای یک ترمینال STC است که ایجاد شده و توسط توکن های STC پشتیبانی می شود. قابل‌توجه است که سهام STC می‌تواند سود سهامی را برای سرمایه‌گذاران از طریق سرمایه‌گذاری جمعی و کارمزدهای معاملاتی STC Exchange به همراه داشته باشد. در یک سطح عمیق تر، اکوسیستم دانشجویی سکه به گونه ای طراحی شده است که یک سیستم مستقل و کاملاً کاربردی باشد که از رشد و توسعه آینده پشتیبانی می کند. ترمینال STC این اکوسیستم نرم افزاری است که از عملکردهایی مانند ایجاد و مدیریت توکن ها پشتیبانی می کند. STC Exchange پلتفرم برای همه کاربران به صورت عمومی قابل دسترسی است. صرافی STC جایی است که سرمایه‌گذاری جمعی استارت‌آپ، صدور توکن‌های DeFi و معاملات توکن انجام می‌شود.

ویژگی‌های قوی Student Coin از طریق برنامه‌ای که می‌تواند در دستگاه‌های شخصی مانند تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها دانلود شود، در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. این برنامه امکان استفاده، تعویض و ذخیره توکن ها را می دهد. با این حال، توکن ها باید روی دسکتاپ ایجاد شوند. این ویژگی‌های مهم که از طراحی و عملکرد Student Coin پشتیبانی می‌کنند با جزئیات بیشتری در زیر بررسی می‌شوند.

نقشه راه سکه دانشجویی

دانشجوی کوین در حال حاضر پیشرفت های بزرگی داشته است. اکوسیستم آن در ابتدا در اواخر سال 2017 تکمیل شد. از آن زمان، از طریق یک ICO موفق پیشرفت کرده است که منجر به سرمایه‌گذاری میلیون‌ها دلاری از سوی کاربران مشتاق شده است. همچنین بیش از 250000 کاربر فعلی دارد. بین سال‌های 2017 تا 2022، این پلتفرم به تدریج تکامل یافته و جذابیت و عملکرد خود را به سطوح جدیدی برای کاربران خود رسانده است.

این شرکت با دانشکده اقتصاد لندن، دانشگاه هاروارد و سایر موسسات آموزشی همکاری داشته است و در بسیاری از بورس ها ثبت شده است. یک اپلیکیشن کاربری در نوامبر 2021 راه اندازی شد و در اوایل سال 2022، Student Coin از طریق توسعه توکن شرکتی خود، توجه گروه های سرمایه گذاری بزرگ را به خود جلب کرد. در آینده، پیشرفت های اضافی متعددی برنامه ریزی شده است. به عنوان مثال، یک ویژگی STC Tokens Bank برای انتشار برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، یک STC Parachain و یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) ظرف چند ماه آینده در دسترس خواهند بود.

توکنومیک STC

توکن‌های دانشجویی در طیف متنوعی تخصیص داده می‌شوند. تقریباً نیمی از توکن ها برای فروش بین کاربران و سرمایه گذاران توزیع می شود. تقریباً 24 درصد از توکن ها برای توسعه استراتژیک اختصاص داده شده است. علاوه بر این، 8٪ از توکن ها برای بازاریابی استفاده می شوند، و 8٪ دیگر برای مشارکت ها و هیئت های مشاوره اختصاص داده شده است. تنها 2 درصد از توکن ها با توزیع دانشگاه و دانشکده مرتبط هستند. تنوع بسیار زیاد این دارایی‌ها و تخصیص ها نشانگر خوبی از علاقه و کاربردهای گسترده دانشجویی کوین است.

آینده سکه دانشجویی

پیشرفت قابل توجهی برای توسعه و راه اندازی دانشجویی کوین از زمان آغاز به کار آن در سال 2019 صورت گرفته است. این کوین هم جنبه آموزشی و هم جنبه تجاری دارد و برای سرمایه گذاران پیشرفت قابل توجهی دارد. در آینده، این پلتفرم به توسعه و افزودن ویژگی‌های جدید ادامه خواهد داد. در عین حال، بستری را برای دانش آموزان فراهم می‌کند تا دانش خود را در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال افزایش دهند. مهمتر از آن، این فرصتی را به دانش آموزان ارائه می‌دهد تا تحصیلات دانشگاهی خود را از طریق وام بر اساس توکن های STC خود تأمین کنند. به همین ترتیب، تامین مالی جمعی از طریق دانشجو کوین در دسترس خواهد بود. شبکه بسیاری از ویژگی های اضافی را در یکی دو سال آینده برنامه ریزی می کند. بنابراین، این یک پلت فرم ارز دیجیتال برای تماشا باقی می ماند. به دلیل عملکردهای تخصصی و توانایی آن برای پر کردن شکاف بین بخش آموزشی و دنیای ارزهای دیجیتال، ممکن است سطح بالاتری از مشروعیت را برای فناوری بلاکچین در آینده ایجاد کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *