0

بازی Tennis World Tour 2

بازی Tennis World Tour 2

بازی Tennis World Tour 2 یک بازی ویدئویی شبیه ساز تنیس است که توسط Breakpoint Studio توسعه یافت و توسط Nacon منتشر شد.

به گزارش خوبو، این بازی در سال 2020 برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X و S، آمازون لوما و ویندوز منتشر شد.

حالت کریر بازی Tennis World Tour 2

حالت کریر بازی  Tennis World Tour 2

اگر می‌خواهید کنترل یک بازیکن را در طول یک فصل به عهده بگیرید، این کار در بازی کاملاً امکان‌پذیر است. در این بخش شما واجد شرایط می شوید و در تورنمنت هایی بازی می کنید. بسته به عملکردتان در هر یک از آن ها، در رده بندی فصل، صعود (یا نزول) می کنید. اما واقعاً چیزی بیشتر از این وجود ندارد.

شما می توانید از میان هر یک از (نوعی) بازیکنان واقعی که در حال حاضر وجود دارند انتخاب کنید. همچنین می توانید بازیکن خود را ایجاد کنید. اما این کار کمی متفاوت از حالت های حرفه ای در سایر بازی های ورزشی است. گزینه‌های معمولی برای سفارشی‌ سازی در مواردی مانند سر، مو، تجهیزات و حتی حرکات وجود دارد، اگرچه ممکن است در مقایسه با آن‌ها چندان قوی نباشند. با این حال، تفاوت بزرگ این است که شما می توانید مقادیر ویژگی های خود را تعیین کنید. این موضوع به شما این امکان را می دهد که بازیکن خود را به خوبی یا بدی که می خواهید بسازید.

هیچ گونه پیشرفت دقیقی وجود ندارد که در آن ویژگی ها یا پاداش هایی را پس از مسابقات کسب کنید. بدیهی است که اگر بازیکنی نسبتاً جوان بسازید، در طول دوران حرفه‌ای خود مقداری پیشرفت خواهید کرد.

گیم پلی بازی Tennis World Tour 2

گیم پلی بازی Tennis World Tour 2

مکانیک مورد استفاده برای ضربه به توپ در TWT2 باید برای هر کسی که Top Spin 4 یا حتی Full Ace Tennis Simulator را روی رایانه شخصی بازی کرده باشد، کاملاً آشنا باشد. برای یک ضربه دقیق، در لحظه مناسب روی یک دکمه ضربه می‌ زنید. شما می توانید برای تقویت ضربه آن دکمه را برای مدت طولانی‌تری نگه ‌دارید. اما مقداری دقت را قربانی می کنید تا ضربه محکم تری داشته باشید. گاهی اوقات یک سمت باز وجود دارد که می‌ خواهید به آن سمت ضربه بزنید، اما ورودی جهتی شما ثبت نمی‌شود و فقط آن را به وسط خواهید زد.

آموزش

آموزش

آموزش در بازی تا جایی پیش می‌ رود که نه تنها نحوه عملکرد هر ضربه و نحوه اجرای هر یک را توضیح می‌ دهد، بلکه به شما این فرصت را می‌دهد که هر کدام را امتحان کنید تا مطمئن شوید که ضربات را به درستی می‌ زنید. حتی یک منوی مفید وجود دارد که به شما امکان می دهد در صورتی که با جنبه خاصی از بازی خود مشکل دارید، به هر یک از بخش های آموزشی به طور جداگانه دسترسی داشته باشید.

در اینجا شما آزاد هستید که با برگرداندن توپ‌ هایی که با سرعت‌ های مختلف از ماشین شلیک می‌ شوند، روی هر یک یا همه ضربه‌ های زمینی خود، کار کنید. شما همچنین می توانید به طور خاص روی سرویس و بر روی ضربات بالای سر کار کنید. اما اگر بتوانید روی سرویس های برگشتی نیز تمرکز کنید، بازی تان بهتر می شود. زیرا این موضوع می تواند یکی از جنبه های دشوارتر بازی باشد، به خصوص در سطوح دشواری بالا.

مبانی

مبانی

اصول اولیه ضربه به توپ در واقع تفاوت چندانی با سایر بازی های تنیس موجود در بازار ندارد. با توجه به اینکه موقعیت و زمان بندی، همیشه، به طور کلی بزرگترین ملاحظات هستند، نباید خیلی تعجب آور باشد. این موضوع حتی در تنیس واقعی نیز کاملاً صادق است. یک تفاوت بزرگ در اینجا این است که قبل از انتخاب نوع ضربه ای که می خواهید بزنید، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید توپ را فورهند یا بک هند (با استفاده از دکمه های روی کنترلر) بزنید.

خود شوت‌ ها نیز مشابه بازی‌های دیگر هستند. این بازی شما را با مجموعه کاملی از شوت‌ های قوی، چرخش‌ های بالا، برش‌ ها، لوب‌ ها و دراپ‌ شات‌ ها مجهز می‌ کند. هنگام بازی روی تور، ضربات کمی متفاوت عمل می کنند. زیرا لازم نیست قبل از ضربه، فورهند یا بک هند را انتخاب کنید. این امر قابل قدردانی است زیرا در زمانی که به حریف نزدیک هستید تقریباً غیرممکن است قبل از اینکه توپ در صورت شما باشد فورهند یا بک هند را انتخاب کنید.

جایگیری و زمان بندی

جایگیری و زمان بندی

زدن یک شوت خوب هرگز امکان پذیر نیست مگر اینکه در نقطه خوبی برای ضربه زدن به توپ باشید. این بدان معنی است که شما باید به درستی جایگیری کنید و بازی این اهمیت را به طرز تحسین برانگیزی اعمال می کند که ضربات شما در جایی که در موقعیت خوبی نیستید دقت کمتری داشته باشد. در نهایت، متوجه خواهید شد در مواردی که در موقعیت بدی قرار دارید در تلاش برای ضربه به توپ ناکام هستید.

عامل کاهش دهنده دیگر در ایجاد ضربات خوب زمان بندی است. بازی Tennis World Tour 2 از یک سیستم آشنا استفاده می کند. این سیستم شما را مجبور می کند دکمه شوت را نگه دارید تا میزان قدرت و دقت لازم را اضافه کنید. آن را برای مدت طولانی نگه دارید و این قدرت اضافه باعث می شود که ضربه شما محکم و احتمالاً طولانی باشد. در حالی که اگر دکمه را به اندازه کافی نگه ندارید، این خطر وجود دارد که ضربه شما از روی تور عبور نکند. این چیزی است که نیاز به تمرین دارد و حتی امتحان کردن آن می‌ تواند مخاطره‌آمیز باشد. بنابراین بهتر است زمانی از آن استفاده کنید که می‌ دانید در موقعیت خوبی هستید و می‌ خواهید سعی کنید یک امتیاز را کنار بگذارید.

سرویس ها در بازی Tennis World Tour 2

سرویس ها در بازی Tennis World Tour

مکانیک سرویس در این بازی یکی از ویژگی‌های مهم آن است و به سختی می‌توان به بازی تنیس دیگری فکر کرد که رابطه بین قدرت و دقت در یک سرویس را بهتر مدیریت کرده باشد. در این بازی نواری وجود دارد که در ابتدا با فشار یک دکمه، برای سرویس ظاهر می شود. مهم نیست خطی را که به سرعت در نوار حرکت می کند در کجا متوقف کنید، باز هم دقیق کردن سرویس شما آسان خواهد بود. این به ویژه در سرویس های دوم مفید است. جایی که شما واقعاً به دنبال اولویت دادن به دقت بر قدرت هستید تا از یک خطای مضاعف جلوگیری کنید.

سرویس ها در بازی Tennis World Tour 2

در اولین سرویس‌ هایی که می‌ توانید احتیاط را کم کنید و یک امتیاز سرویس کسب کنید، می‌ توانید دکمه را کمی بیشتر نگه دارید. با انجام این کار، به ضربه تان قدرت اضافه می‌ کنید. اما به تدریج شروع به مشاهده لکه‌های زرد و سپس قرمز روی نوار می‌ کنید که دقت سرویس شما را در هنگام توقف آن خط متحرک در سمت راست سخت‌ تر می‌ کند. این نشان می‌ دهد که افزودن حتی اندکی قدرت بیشتر در یک سرویس، دقت را قربانی می‌ کند.

سطوح دشواری

سطوح دشواری

خوشبختانه، چالشی که بازی ارائه می‌ کند نسبتاً بزرگ است و زمان و تمرین قابل‌ توجهی نیاز است تا بتوان در آن سطح با حریفان برجسته هوش مصنوعی رقابت کرد. زمانی که حاشیه‌ های خطا در تمام ضربات بسیار کم می‌ شود بازی برای شما آسان خواهد شد. این به شما بستگی دارد که بازی‌ ای داشته باشید که تسلط بر آن زمان می‌ برد تا بازی‌ ای که پس از درک نحوه مسابقه با CPU، به سرعت انجام آن خسته‌کننده شود.

چالش ها برای تکمیل

توسعه دهندگان تعدادی چالش را در نظر گرفتند که می توانید بازی کنید. این امر باعث می شود در میانه مسابقات وارد سناریوهایی شوید تا به پیروزی برسید. با درجات مختلف دشواری، تلاش برای غلبه بر موانعی که برای شما ایجاد کرده‌اند لذت‌بخش است که ممکن است در بسیاری از موارد شما را ملزم به بازگشت برای موفقیت کند.

حالت آنلاین بازی Tennis World Tour 2

حالت آنلاین بازی Tennis World Tour 2

به طور کلی، پیدا کردن یک مسابقه آنلاین واقعاً سخت است و می شود گفت تقریبا غیر ممکن است. این بدیهی است که تا حد زیادی به این دلیل است که جامعه برای یک بازی کوچکتر مانند این چندان بزرگ نیست. البته، راه‌ هایی برای یافتن موارد مشابه برای کسانی که می‌ خواهند کمی بازی کنند وجود دارد. بازی در صفحه راه‌اندازی خود پیوندی به یک کانال Discord را تبلیغ می‌ کند که شما را مستقیماً به یک جامعه متوسط و نسبتا فعال متصل می‌ کند. شما می توانید به طور منظم (اما نه همیشه به طور قابل اعتماد) افرادی را بیابید که به دنبال انجام یک مسابقه معمولی هستند. همچنین اگر به اندازه کافی آماده باشید تا در عرصه رقابتی بازی بیشتر بگردید، حتی پیوندهایی به سایت هایی که میزبان مسابقات هستند را کشف می کنید.

گرافیک بازی Tennis World Tour 2

گرافیک بازی Tennis World Tour

گرافیک بازیکنان و محیط‌ ها به سختی چشم‌ نواز هستند، اما به اندازه ای دقیق هستند تا در کنار سایر بازی‌ های تنیس موجود در بازار رقابت کنند. به طور مشابه، انیمیشن‌ ها عمدتا روان و بدون مشکلات آشکار هستند، به جز نحوه ضربه به برخی از توپ‌ها.

در طول یک مسابقه، به نظر می رسد چند کات سین دیگر از بازیکنان وجود دارد که به نحوه امتیاز پاسخ می دهند. این عناصر سطح دیگری از واقع گرایی را اضافه می کنند و به شما کمک می کنند تا در رقابت داغ، بمانید. به طور طبیعی، شما می توانید ببینید که بازیکنان پس از کسب یک امتیاز در یک رالی طولانی، خوشحال می شوند یا زمانی که یک شوت به بیرون می زنند، ناامید می شوند. تور جهانی تنیس 2 به اندازه کافی این نوع واکنش ها را ارائه می دهد.

علاوه بر این، چیزهای ساده ای مانند گرفتن توپ توسط بازیکن شما از یک توپ جمع کن، برداشتن یک حوله یا بررسی کشش رشته های راکت نیز در این بازی قرار دارد. این نوع جزئیات است که واقعاً به ایجاد این حس کمک می کند که در حال تماشای یک برنامه تلویزیونی واقعی هستید.

نورپردازی به لطف عنصر ردیابی پرتو بسیار خوب به نظر می رسد؛ که منجر به ظاهر بهتر زمین ها و محیط های تنیس می شود.

سخن پایانی

سخن پایانی

بازی Tennis World Tour 2 قطعا شایسته حضور در بین بهترین بازی های تنیس است که در حال حاضر می توانید با برتری در مهم ترین معیار ها بازی کنید. بازی بسیار سرگرم کننده است و گرافیک و انیمیشن های آن به جذابیت بازی می افزاید. ممکن است در برخی جاها فاقد برخی ویژگی ها و جزئیات باشد، اما به طور کلی در زمینه شبیه‌ سازی بازی تنیس تمام استراتژی و شهودی را که برای موفقیت لازم است را دارا می باشد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *