0

معرفی ارز دیجیتال ترا ویرچوا کالکت Terra Virtua Kolect

Que-es-Terra-Virtua-Kolect-TVK2

ارز دیجیتال ترا ویرچوا کالکت Terra Virtua Kolect یک اکوسیستم توکن غیرقابل تعویض بین پلتفرمی (NFT) است که یک بازار نظارتی را برای تعامل سازندگان و مجموعه‌داران NFT ارائه می‌کند. پلتفرم Terra Virtua Kolect از محیط‌های وب، رایانه شخصی و موبایل AR/VR استفاده می‌کند. پروژه Terra Virtua Kolect 2.6 میلیون دلار در سه دور فروش توکن به دست آورد. برخی از شرکای Terra Virtua برای ایجاد مجموعه‌های دیجیتالی شامل Legendary Entertainment و Paramount Pictures هستند. Terra Virtua به عنوان یک پروژه در سال 2017 شکل گرفت، اما توکن کاربردی آن TVK تنها در 16 دسامبر 2021 راه اندازی شد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

بنیانگذاران Terra Virtua Kolect چه کسانی هستند؟

گری بریس، مدیرعامل Terra Virtua است. قبل از تأسیس پلتفرم NFT، او بیش از 35 سال در صنعت بازی‌سازی، از شرکت‌هایی از Ocean Software گرفته تا Digimask (که خودش آن را تأسیس کرد) کار کرد. Bracey در تمام جنبه‌های ساخت بازی‌های ویدیویی تجربه دارد و در بازی های ویدیویی برای مخاطبان غربی و آسیایی کار کرده است. جواد اشرا یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری Terra Virtua است. قبل از پیوستن به این پلتفرم، او در صنعت بیمه، تجارت انرژی، مدیریت ریسک و صنایع اپلیکیشن‌های موبایل کار می‌کرد.

چه چیزی Terra Virtua Kolect را منحصر به فرد می‌کند؟

Terra Virtua به کاربران امکان می‌دهد هنر دیجیتالی را داشته باشند که هم به صورت آنلاین و هم از طریق واقعیت مجازی قابل تجربه است و به کاربران امکان می‌دهد از دارایی‌های دیجیتال با دوستان خود لذت ببرند و در جامعه تجارت کنند. پلتفرم Terra Virtua دارای یک پلتفرم معاملاتی برای خرید و فروش NFT، یک اپلیکیشن موبایل برای استفاده از NFT به همراه واقعیت افزوده و یک برنامه کامپیوتری برای مشاهده NFT در محیط‌های سه بعدی است.

شناسنامه توکن ترا ویرچوا کالکت

نامترا ویرچوا کالکت، Terra Virtua Kolect
اختصارTVK
آدرس سایتterravirtua.io
قراردادمشاهده
استانداردERC20
رتبه۴۳۳
توییترterra_virtua
تلگرامTerraVirtua
حجم بازار۶۸ میلیون دلار

قیمت توکن ترا ویرچوا کالکت

ارز دیجیتال ترا ویرچوا کالکت در زنجیره خود 1,200,000,000 توکن دارد. حجم بازار ترا ویرچوا کالکت در زمان نگارش این مقاله حدود ۶۸ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۴۳۳ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن ترا ویرچوا کالکت

ارز دیجیتال ترا ویرچوا کالکت را می‌توانید از صرافی های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *