0

دانلود آلبوم حرف بی حروف از تینا لاجوردیان و زکریا یوسفی

آلبوم حرف بی حروف از تینا لاجوردیان و زکریا یوسفی

آلبوم حرف بی حروف اثری است بی کلام حاصل همکاری و هم‌نوازی تینا لاجوردیان و زکریا یوسفی که به صورت رسمی در تاریخ بهمن ۱۳۹۹ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی حرف بی حروف اثری از تینا لاجوردیان و زکریا یوسفی است. این آلبوم شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

در توضیح این آلبوم گفته شده است:

“غرض از ساخت این آلبوم ارائه موسیقی شرقی توام با سلیقه شخصی و با توجه به مرزهای موسیقی دستگاهی ایرانی است. با توجه به شناختی که از موسیقی ایرانی و خصوصا موسیقی عرب و ترک داشتیم بر آن شدیم تا با تلفیقشان قطعاتی بسازیم که برای شنوندگان غیرایرانی هم ناآشنا به گوش نباشد. وجود این قطعات بی کلام و بیان صحبت‌هایمان به زبان موسیقی باعث شد که نام «حروف بی حروف» را برای این آلبوم برگزینیم. باشد که حرف‌هایمان بر دل‌هایتان بنشیند و با زبان موسیقی فراتر از کلام و سخن با یکدیگر گفتگو کنیم.”

تینا لاجوردیان
زکریا یوسفی

آهنگ های آلبوم حرف بی حروف

حرف بی حروف شامل ۱۲ قطعه موسیقی بی‌کلام از دونوازی عود (تینا لاجوردیان) و سازهای کوبه ای (زکریا یوسفی) است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری رهگذر هفت اقلیم نشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱سُریانی
۲پیدایش
۳آوازی بیداد
۴عشوایی
۵آوازی دیلمان
۶رها
۷گفتگو
۸گریز
۹طُره
۱۰ناتمام
۱۱نوا
۱۲سماع
آلبوم حرف بی حروف از تینا لاجوردیان و زکریا یوسفی
آلبوم حرف بی حروف از تینا لاجوردیان و زکریا یوسفی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *