0

معرفی ارز دیجیتال TKBToken با نماد TKB

معرفی توکن TKBToken

ارز دیجیتال TKBToken پروژه‌ای مبتنی‌بر زنجیره هوشمند بایننس BSC است که بستری برای بازی‌های NFT و برنامه‌های کاربردی فارمینگ با بازده غیرمتمرکز را فراهم می‌کند.

TKBToken (TKB) یک پروژه NFT است که ادعا می‌کند «حداقل ریسک و حداکثر پاداش» دارد و به دارندگان توکن‌های NFT پاداش‌های جمعی ارائه می‌کند. این پروژه چیزی بیش از یک بازار NFT است – وقتی TKB را بازی می‌کنید، به دنیای فانتزی عصر سه‌پادشاهی وارد می‌شوید.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

داستان فانتزی پشت دوران سه پادشاهی

TKB در دوران سلسله هان اتفاق می‌افتد، جایی که امپراتور شرور، “دونگ ژو” با ارتش خود حکومت می‌کند. برای مبارزه با امپراتور، سه قهرمان از سه سلسله مختلف گرد هم آمدند و دانگ ژوئو را شکست دادند و عصری را پایه‌گذاری کردند که اکنون “عصر سه پادشاهی” نامیده می‌شود. در بازی، اکنون سه اردوگاه مختلف برای سه قهرمان وجود دارد – کائو کائو، لیو بی و سان کوان – که با ژنرال‌ها و سربازان خود علیه یکدیگر می‌جنگند تا شهرها را تصرف کنند و آنها را به پادشاهی خود اضافه کنند. بازیکنان می‌توانند در نبردهای درون بازی شرکت کنند، ارتش‌های خود را بالا ببرند و با سایر بازیکنان رقابت کنند تا جوایزی کسب کنند.

بازی توکن TKB

توکن TKB چگونه کار می‌کند؟

مدل گیم پلی TKB حول محور داستان فانتزی که در بالا توضیح داده شد می‌چرخد. TKB بسیاری از فعالیت‌های درون بازی را برای دریافت جوایز به بازیکنان ارائه می‌دهد. بازیکنان می‌توانند برای به دست آوردن جعبه‌های قهرمان و کارت‌های NFT (که می‌توانند قهرمانان، ژنرال‌ها یا سربازان باشند) به «فروشگاه بازرگان» درون بازی بروند که سپس می‌توانند در مزارع برای به‌دست آوردن جوایز استفاده شوند.

بازیکنان می‌توانند برای کسب جوایز منحصر به فرد در رویدادهای روزانه و هفتگی شرکت کنند. برای به دست آوردن اسلحه‌ها و کارت‌های NFT ویژه، بازیکنان باید با یکدیگر و امپراتور شیطانی، دونگ ژو، مبارزه کنند. بازیکنان برای به‌دست آوردن کارت‌های NFT باید جعبه‌های قهرمان بخرند، که می‌تواند هنگام شرکت در فعالیت‌های درون بازی، درآمد غیرفعالی برای بازیکنان ایجاد کند. با این حال، اگر بازیکن بخواهد از بازی انصراف دهد، می‌تواند کارت‌های NFT خود را بفروشد و توکن‌های TKB را به‌دست آورد که می‌توانند آن‌ها را در بازار کریپتو بفروشند و سرمایه‌گذاری‌های خود را به‌علاوه هر سودی که از شرکت در بازی به دست آورده‌اند، به دست آورند.

نحوه بازی در دوران سه پادشاهی

برای انجام بازی، بازیکنان باید توکن‌های TKB را بدست آورند و یک جعبه قهرمان بخرند. جعبه یک ژنرال از کلاس C – SSR در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. بعد از اینکه بازیکن صاحب یک ژنرال شد، باید در حالت Player v. Environment (PVE) شرکت کند تا تجربه کسب کند و ژنرال خود را ارتقا دهد. آخرین مرحله این است که در مناطق نبرد بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) در برابر سایر بازیکنان شرکت کنید و پاداش‌هایی را به‌دست آورید که یک بازیکن می‌تواند برای افزایش ارتش و قدرت خود در طول زمان استفاده کند.

ارتقاهای آینده TKBToken (TKB)

با توجه به وب سایت رسمی “Three Kingdom Era”، سازندگان در حال برنامه‌ریزی برای معرفی شخصیت‌های بیشتری در بازی هستند، با کارت‌های NFT اضافی و سایر ارتقاء که باعث بهبود گیم‌پلی TKB می‌شود. کمپین‌های بازاریابی نیز قرار است برای جذب کاربران بیشتر به این بازی NFT راه‌اندازی شود. توسعه‌دهندگان همچنین در حال برنامه‌ریزی برای اضافه کردن مینی‌بازی‌ها به دوره سه پادشاهی هستند که کارت‌های عمومی اضافی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا درآمد غیرفعال خود را افزایش دهند. افزودن فعالیت‌های حاکمیتی برای دارندگان TKB و ادغام فناوری زنجیره‌ای متقابل نیز در آینده نزدیک در فهرست برنامه‌ها قرار دارد.

نحوه تخصیص توکن TKB

 • 30% درصد برای استخر
 • 27.9% درصد برای استخر نقدینگی
 • 24.9٪ برای پیش فروش لیست سفید
 • 6.39٪ برای تعادل مجدد
 • 4٪ برای توسعه دیرهنگام
 • 4% برای جوایز مسابقه
 • 1% برای کارمزد پروژه
 • 1.31٪ برای جوایز انجمن
 • 0.49٪ برای هزینه‌های dxsale

شناسنامه توکن TKB

نامTKBToken
اختصار TKB
آدرس سایتtkbgame.app
قراردادمشاهده
تلگرامTKBAPP
توییترTkbgame2021
استانداردBep20

کیف پول‌های TKBToken

ارز دیجیتال TKBToken را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت TKBToken

ارز دیجیتال TKBToken در زمان نگارش این مقاله حدود 1 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 7232 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید TKBToken

توکن TKBToken را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

 • صرافی ZT

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *