0

معرفی ارز دیجیتال و بازی متاورسی ویکتوریا وی‌آر Victoria VR

ارز دیجیتال ویکتوریا وی‌آر Victoria VR

ویکتوریا وی‌آر Victoria VR یا توکن VR به‌عنوان نخستین بازی نقش‌آفرینی آنلاین چندنفره (MMORPG) مبتنی‌بر بلاکچین در واقعیت مجازی با گرافیکی واقعی بر روی موتور آنریل انجین ساخته شده و متعلق به کاربران است. توسعه‌دهندگان این بازی وب ۳ می‌خواهند که ویکتوریا وی‌آر چیزی بیشتر از یک بازی معمول باشد و به‌طور کامل مفهوم واقعیت جایگزین را در بر بگیرد.

این بازی که در آینده نزدیک عرضه خواهد شد، با بهره‌مندی از قابلیت‌های فروان هدست ویژن پرو اپل و قدرت فناوری وب ۳، نوید گرافیکی خیره‌کننده و گیم‌پلی ‌جذابی را به کاربران می‌دهد.

ویژن پرو اپل، یک هدست واقعیت مجازی به‌همراه برخی از بهترین ویژگی‌های واقعیت افزوده است که رویای مارک زاکربرگ از متاروس را به پروژه بازی ویکتوریا وی‌آر (Victoria VR) متصل می‌کند. اپل هرگز پلتفرم محاسبات فضایی ویژن پرو جدید خود را هدست واقعیت مجازی نخواهد نامید. اگرچه این دستگاه، یک هدست واقعیت مجازی به‌همراه برخی از بهترین ویژگی‌های واقعیت افزوده است که رویای مارک زاکربرگ از متاروس را به پروژه بازی ویکتوریا وی‌آر (Victoria VR) متصل می‌کند.

DAO یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است که ویکتوریا VR World را از طریق رای کاربران سهیم در پروژه که توکن VR را خریداری کرده‌اند، کنترل خواهد کرد. بنابراین، همه می‌توانند در تصمیم‌گیری درباره آینده Victoria VR کمک کنند. همه دارندگان توکن‌های VR و سرزمین‌های واقعیت مجازی، بخشی از DAO خواهند بود و حق دارند در هر رأی‌گیری درباره عملکرد ویکتوریا VR شرکت کنند.

Big Market VR Victoria VR تجارت NFTها را با The Big Market VR به سطح بعدی ارتقا می‌دهد – ایجاد یک بهشت ​​NFT برای سازندگان، کلکسیونرها و معامله گران. Big Market VR یک بازار غیرمتمرکز است که بر روی قراردادهای هوشمند کار می‌کند. کاربران می‌توانند به معنای واقعی کلمه هر چیزی و هر چیزی را معامله کنند، حتی موارد جدیدی را که می‌توان مستقیماً در The Big Market VR ایجاد کرد و قبلا هرگز ارائه نشده است. با تسهیل تجارت کالا و خدمات، کاربران می‌توانند مزایده‌هایی را ایجاد کرده و به آن بپیوندند، با مواردی که در دسترس هستند تا قبل از خرید به طور دقیق تست و بررسی شوند.

بنیانگذاران Victoria VR چه کسانی هستند؟

Victoria VR توسط مدیر عامل Ondřej Dobruský و مدیر عامل Adam Bém تاسیس شد. Ondřej Dobruský یک متخصص فناوری با بیش از 16 سال تجربه در اختراع فناوری‌های جدید، راه حل‌ها و کاربرد آنها است. تجربه با بیش از 11 سال رهبری و مونتاژ تیم رویایی.

Adam Bém یک کارآفرین فناوری، حل کننده مشکلات، رهبر تیم، متخصص بلاکچین و تبلیغ کننده واقعیت مجازی است. دارای بیش از 5 سال تجربه در زمینه رهبری پروژه و تیم، برنامه‌ریزی پروژه، برنامه‌ریزی استراتژیک، ارائه پروژه و فناوری بلاکچین. با موفقیت 2 پروژه فناوری را با توسعه الگوریتم تجارت خودکار و تیم اضطراری امنیت سایبری هدایت کرد.

چه چیزی ویکتوریا وی‌آر را منحصر به فرد می‌کند؟

  • گرافیک بی‌رقیب ارائه‌ شده با آخرین موتور Unreal Engine در بازی ویکتوریا وی آر ار یکی از وجه تمایزهای این بازی متاورسی است.
  • PLAY TO EARN – یک اقتصاد انگیزشی بی‌پایان که به کاربران فعال و سهامداران پاداش می‌دهد.
  • سیستم Quests – کاربران برای بازگشت به Victoria VR انگیزه دارند. کاملاً الگوریتمی است، بنابراین Victoria VR بدون سازندگان اصلی به زندگی خود ادامه خواهد داد.
  • سیستم مبارزه جدید – سیستم مبارزه انقلابی در واقعیت مجازی. • انقلاب NFT – کاربران می‌توانند NFT را ایجاد، اصلاح و ترکیب کنند. سازندگان می‌توانند آثار هنری دیجیتال را در گالری NFT به نمایش بگذارند و بفروشند. NFTها را می‌توان به طور ایمن در The Big Market VR معامله کرد.
  • Future Proofed – راه حل سرور Victoria VR World کاملاً قابل ارتقا و مقیاس پذیر است.

شناسنامه توکن ویکتوریا وی‌آر

نامویکتوریا وی‌آر، Victoria VR
اختصارVR
آدرس سایتvictoriavr.com
رتبه۲۳۸
توییترVictoriaVRcom
استانداردERC20
قراردادمشاهده
حجم بازار۶.۵ میلیارد دلار

کیف پول‌های توکن ویکتوریا وی‌آر

توکن ویکتوریا وی‌آر براساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است. بنابراین تمام کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی میکنند قابلیت پشتیبانی از توکن ویکتوریا وی‌آر را نیز دارند.

قیمت توکن ویکتوریا وی‌آر

ارز دیجیتال ویکتوریا وی‌آر در زنجیره خود 16,800,000,000 توکن دارد. حجم بازار توکن ویکتوریا وی‌آر در زمان نگارش این مقاله حدود ۶.۵ میلیارد دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۲۳۸ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن ویکتوریا وی‌آر

ارز دیجیتال توکن ویکتوریا وی‌آر را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *