0

معرفی ارز دیجیتال ومیکس wemix

ارز دیجیتال ومیکس wemix crypto

ارز دیجیتال ومیکس Wemix یک پلتفرم جهانی بازی مبتنی‌بر بلاکچین است که توسط Wemade Tree توسعه یافته و شرکت فرعی WEMADE به عنوان محرک اصلی خدمات بازی بلاکچین خود است. ومیکس “Wemix” یک پلتفرم برای بازی‌های غیرمتمرکز dApp است که به کاربران کیف پول و بازار دارایی‌های دیجیتالی ارائه می دهد. ومیکس Wemix تصور می‌کند که یک اکوسیستم بازی بلاکچین را با “ارزش تجربی” کاربران در هسته پرورش دهد، در حالی که پروژه بازی‌های بلاکچین فعلی فقط بر مبادله دارایی‌های دیجیتالی متمرکز شده است.

ویژگی‌های اصلی ومیکس Wemix برای تعیین استاندارد جدید در زمینه بازی‌های بلاکچین عبارتند از:

ومیکس بسیار پایدار است و در طول 20 سال به صنعت بازی‌های جهانی خدمت کرده است. شرکت Wemade با بیش از 600 میلیون کاربر در سراسر جهان با بازی‌های بزرگی از جمله Legend of Mir همکاری کرده است. ومیکس با پشتیبانی مناسب دارای 10 شرکت تابعه و 10+ شرکت سرمایه گذار است که در شرکت‌های بازی‌سازی با منابع قابل دسترسی برای ومیکس Wemix انجام شده است. پلتفرم ومیکس مقیاس پذیری بالایی دارد. ومیکس یک زیرساخت ترکیبی “چند زنجیره‌ای” (عمومی-خصوصی-خصوصی) را به کار گرفته است تا به مقیاس‌پذیری ذاتی و مسائل مربوط به هزینه معاملات بپردازد. علاوه بر این، یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌ها و نقاط قوت “مانع ورودی کم” است که تجربه کاربر آشنا را برای بازیکنان بازی موجود فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند به سادگی با احراز هویت ایمیل گوگل ثبت نام کرده و بدون گذراندن مراحل پیچیده چند مرحله‌ای (مانند ایجاد کیف پول، فعال سازی حساب و اتصال به بازی‌ها و غیره) بازی را آغاز کنند که برای افراد غیرممکن بوده است.

شناسنامه توکن ومیکس

نامومیکس، WEMIX
اختصارWEMIX
آدرس سایتwemixnetwork.com
تعداد کل توکن1,015,055,200
حجم بازار$94,387,981
رتبه409
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
تلگرامWEMIX_ANNouncement
مدیوم@WemixNetwork

قیمت توکن ومیکس

ارز دیجیتال ومیکس در زنجیره خود 1,015,055,200 توکن دارد که از این تعداد 123,233,682.38 WEMIX در حال گردش می باشد. حجم بازار ومیکس در زمان نگارش این مقاله حدود 95 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 409 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن ومیکس

توکن ومیکس را می‌توانید از صرافی های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *